زنگیف، لیلی و کامی برای Street Fighter 6 فاش شدند

تازه وارد لیلی از نوادگان قبیله Thunderfoot است، همان T. Hawk از بازی های قبلی Street Fighter. او در حین مبارزه از چماق‌های عظیم به عنوان سلاح استفاده می‌کند و طبق بیوگرافی رسمی‌اش می‌تواند «با ارواح طبیعت صحبت کند و به راهنمایی آن‌ها در سفر به دنیا اعتماد کند».

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

زنگیف با حرکت فوق‌العاده‌اش که علامت تجاری اسپینینگ پیلدرایور را در خود جای داده است، به استفاده از سوپلکس‌ها و کشتی‌های قدرتمند در زرادخانه‌اش ادامه می‌دهد. زرادخانه ضربات سریع و قدرتمند کامی نیز به نمایش گذاشته شده است، زیرا او از تکنیک تیر مارپیچ خود همراه با حرکات جدید استفاده می کند.

Street Fighter 6 در تاریخ ۲ ژوئن برای ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. این بازی دارای یک حالت داستانی کامل تک نفره به نام World Tour خواهد بود و توضیحاتی از شخصیت‌های Street Fighter از جمله Steve “Tasty_Steve” Scott و کشتی‌گیر WWE Thea “Zelina Vega” Trinidad ارائه می‌شود.

در جریان ارائه امروز PlayStation State Of Play، Capcom تریلر جدیدی از Street Fighter 6 منتشر کرد که در آن سه شخصیت جدید برای فهرست بازی به نمایش گذاشته شد: کهنه سربازان سری Zangief و Cammy، و همچنین Lily جدید.

سه اضافه شده جدید، فهرست اولیه بازی را به 18 می رساند و آنها سه شخصیت نهایی هستند که برای انتشار اولیه بازی فاش می شوند.هنوز برنامه محتوای قابل دانلود خاصی فاش نشده است.

بخوانید  خلاصه نقد و بررسی Like A Dragon: Ishin