زنان همچنان به نمایندگی از مخاطبان بازی‌ها، به‌ویژه در سوییچ، ادامه می‌دهند

Circana، که قبلاً گروه NPD بود، اخیراً مطالعه PlayerPulse را منتشر کرده است که از افزایش تعداد گیمرهای زن در ایالات متحده خبر می دهد. آنها ممکن است در هیچ گروهی از مردان بیشتر نباشند، اما تعداد آنها در حال افزایش است.

طبق گزارش آوریل 2023، 47 درصد از گیمرهای کنسول در ایالات متحده زن هستند. حدود 52 درصد از نینتندو سوییچ‌ها متعلق به زنان است، که آن را به محبوب‌ترین کنسول برای جمعیت تبدیل می‌کند. 45 درصد از کنسول های Xbox Series X|S متعلق به زنان است، در حالی که این رقم برای PS5 به 41 درصد کاهش می یابد.

زنان همچنین 50 درصد از بازیکنان بازی های رایانه ای و 54 درصد از بازیکنان بازی های موبایل را تشکیل می دهند. این آمارها این روایت را به چالش می کشد که زنان بخش قابل توجهی از مخاطبان بازی را تشکیل نمی دهند، چیزی که سال هاست ادعا می شود.

Circana جمعیت شناسی نمونه خود و روش مورد استفاده برای جمع آوری داده های خود را مشخص کرد. مدیر اجرایی مت پیسکاتلا این جزئیات را در توییتر فهرست کرده است، از جمله یادداشتی که تیم نمونه برداری کرده است 10000 خانوار با شرکت کنندگان بالای 13 سال این یک نمونه چرخشی است، بنابراین شرکت کنندگان ممکن است بسته به نظرسنجی متفاوت باشند.

پیسکاتلا در موضوع خود می نویسد: «برای اطمینان از سازگاری بین نمونه ها و تصحیح سوگیری/خطا، Circana یک سیستم وزن دهی را برای هر مجموعه داده ماهانه بر اساس توزیع نماینده استفاده از پلت فرم و سرمایه گذاری پلت فرم پیاده سازی می کند. Circana همچنین مدل‌های خود را بر اساس «نمونه‌های محصول متقابل جمع‌آوری شده» قرار می‌دهد و داده‌های خود را به‌صورت فصلی به‌روزرسانی می‌کند تا «تغییرات بازار را در نظر بگیرد».

بخوانید  نقد فیلم برای گرفتن یک قاتل | اثر جدید کارگردان Wild Tales

تحقیقات Circana به دنبال چندین گزارش در مورد تعداد فزاینده گیمرهای زن، از جمله یکی از ESA در سال گذشته (از طریق GamesIndustry.biz) است. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، ثابت می کند که زنان همچنان به بازی علاقه دارند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.