زمان دقیق Ubisoft Forward اعلام شد

یوبی سافت ویدئوی جدیدی را منتشر کرده است که زمان دقیق رویداد Ubisoft Forward را نشان می دهد.

در هفته‌ها و ماه‌های آینده، چندین رویداد تابستانی از جمله Xbox Games Showcase، Nintendo Direct و Summer Game Fest برگزار می‌شود. چندی پیش یوبی سافت اعلام کرد که نمایشگاه جدید یوبی سافت فوروارد در ژوئن 2024 برگزار می شود و اکنون در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که زمان دقیق این رویداد تعیین شده است.

یوبی سافت با ویدئوی جدید تایید کرد که رویداد Ubisoft Forward ساعت 10:30 روز سه شنبه 22 ژوئن 1403 به وقت ایران برگزار می شود. مدت زمان این تبلیغات هنوز مشخص نیست، اما طرفداران می توانند انتظار دیدن آثاری مانند Assassin’s Creed Shadows، Star Wars Outlaws و XDefiant را داشته باشند.

تاریخ انتشار Rainbow Six Mobile و The Division Resurgence احتمالا در این ارائه اعلام خواهد شد. با توجه به اینکه XDefiant اخیرا عرضه شده است، شاید نقشه ها و شخصیت های آینده برای این بازی معرفی شوند. یوبی سافت می تواند با نمایش بازی های The Division 3 و Assassin’s Creed Codename Hexe طرفداران را شگفت زده کند.

یوبی سافت اخیرا در شبکه اجتماعی X تایید کرد که در رویداد Gamescom شرکت خواهد کرد. Gamescom از 31 آگوست تا 4 سپتامبر 1403 (21 تا 25 اوت 2024) در شهر کلن آلمان برگزار می شود. هنوز مشخص نیست که آیا ناشر فرانسوی غرفه ای در این رویداد خواهد داشت یا در شب افتتاحیه نمایش جدیدی خواهد داشت.

دانلود ویدیو از ابرات

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  Cat Quest 3 در 8 آگوست منتشر می شود، نسخه ی نمایشی امروز می رسد