زمان انتشار تریلر جدید فیلم Ant-Man 3 را مشخص کنید

زمان انتشار تریلر جدید Ant-Man and the Wasp: Quantumania تایید شد و تریلر آن باید به زودی منتشر شود.

این تریلر که به‌عنوان یک نگاه انحصاری ذخیره شده است، قرار است در جریان بازی قهرمانی ملی فوتبال کالج که صبح سه‌شنبه ساعت 4:00 صبح به وقت ایران آغاز می‌شود، در ESPN پخش شود. بین دو نیمه این مسابقه بود. انتظار می رود همزمان تریلر جدید فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania در یوتیوب در اختیار علاقه مندان قرار گیرد چرا که زمان زیادی تا اکران اولین فیلم از فاز پنجم این فیلم باقی نمانده است. دنیای سینمایی مارول

آبان ماه امسال بود استودیوهای مارول اولین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania را منتشر کرد، جایی که ما به دنیای کوانتومی سفر کردیم و کانگ فاتح را برای اولین بار دیدیم. در حال حاضر در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، زمان انتشار تریلر بعدی Ant-Man 3 مشخص شد. به گزارش MCU Direct، تریلر بعدی فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania قرار است در تاریخ 9 ژانویه (19 دسامبر) یعنی دوشنبه هفته آینده منتشر شود.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania قرار است در تاریخ 17 فوریه اکران شود. پیتون روزوکارگردان دو قسمت اول فیلم Ant-Man فیلم Ant-Man 3 را بر اساس فیلمنامه ای از جف لاونزنویسنده و تهیه کننده سریال ریک و مورتی، این کار را بر عهده داشت.

پل راد در نقش اسکات لانگ (مرد مورچه ای) اوانجلین لیلی به عنوان هوپ پیم (زنبور)، مایکل داگلاس مثل هنک پیم، میشل فایفر مثل جانت ون داین، کاترین نیوتن در نقش لنگ، جاناتان میجرز مانند کانگ فاتح، پارک رندال مثل جیمی وو، بیل موری و ویلیام جکسون هارپر آنها از جمله بازیگران حاضر در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania هستند و به ایفای نقش پرداختند.

بخوانید  تریلر Monster Hunter Wilds در Summer Gamefest منتشر شد
تحریریه مجله بازی یک گیمر