ریمستر بازی Halo: Combat Evolved برای PS5 در دست ساخت است

گزارش جدید حاکی از آن است که ریمستر بازی Halo: Combat Evolved در حال توسعه است و قصد دارد برای پلی استیشن 5 منتشر شود.

مایکروسافت با نشان دادن چراغ سبز برای انتشار بازی هایی مانند Hi-Fi Rush، Sea of ​​Thieves، Pentiment و Grounded در پلی استیشن 5، دروازه بازی های انحصاری ایکس باکس را روی پلتفرم های رقیب باز کرده است. اگرچه این شرکت هنوز برنامه‌های رسمی برای ادامه این روند را اعلام نکرده است، اما احتمال عرضه‌های اول شخص بیشتری برای ایکس‌باکس در پلی‌استیشن قوی به نظر می‌رسد. اکنون تام وارن از رسانه The Verge، این احتمال وجود دارد که یکی دیگر از بزرگترین انحصاری های Xbox بر روی پلتفرم رقیب منتشر شود.

به گفته وارن، مایکروسافت در نظر دارد بازی های سری Halo را به کنسول های پلی استیشن بیاورد. به طور دقیق تر، وارن ادعا کرد که نسخه بازسازی شده Halo: Combat Evolved در حال حاضر در دست ساخت است و یکی از بسیاری از بازی های انحصاری ایکس باکس خواهد بود که در پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود.

لازم به ذکر است که ریمستر بازی اصلی Halo قبلاً در قالب نسخه Anniversary 2011 و به عنوان بخشی از مجموعه Halo: The Master Chief منتشر شده بود. مشخص نیست که آیا ریمستر بعدی کیفیت نسخه 2011 را بهبود می بخشد یا اینکه پروژه ای جداگانه خواهد بود. در همین حال، ظاهراً مایکروسافت تعدادی بازی انحصاری دارد که نمی‌خواهد برای پلی‌استیشن 5 بیاورد، که ظاهراً شامل دو بازی Fable و South of Midnight است که برای عرضه در سال 2025 برنامه‌ریزی شده است.

بخوانید  نحوه افزایش رتبه در بازی Free Fire از نظر آریاپی

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر