ریبوت بازی Alone In The Dark معرفی شد

در ادامه مشخص شده که بازیکنان در نقش ادوارد کورنبی و امیلی هارت‌وود قرار گرفته که باید در نیویورک به‌دنبال علت تهاجم یک نیروی ماورایی به این شهر باشند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را از یک گیمر تماشا و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

شرکت THQ Nordic در جریان رویداد خود، ریبوت بازی Alone in the Dark را معرفی کرد.

Alone in The Dark در سبک ترسناک و بقا سعی دارد تجربه‌ای خاص و متفاوت را دراختیار کاربران قرار داده و باتوجه به‌ تریلر منتشر شده از این بازی، شاهد فضایی لاوکرافتی هستیم که می‌تواند برای هواداران این دسته از بازی‌ها جذاب باشد. دراین‌میان اشاره کنم که میکائیل هدبرگ، نویسنده Amnesia و Soma، وظیفه نویسندگی ریبوت Alone in the Dark را برعهده داشته و این بار شاهد داستانی ترسناک درساختاری روانشانی هستیم. همچنین مشخص که داستان این ریبوت، کاملا اورجینال بوده و به هیچ‌ یک از نسخه‌های این سری مربوط نمی‌شود.

دانلود از آپارات

چندی پیش بود که شایعاتی از ریبوت سری Alone in the Dark به گوش می‌رسید و امروز هم تصاویری از این بازی ترسناک سروایول منتشر شد. حال شرکت THQ Nordic درجریان رویداد مخصوص خود که دقایقی پیش پخش شد، ریبوت بازی Alone in the Dark را معرفی کرد.

بازی Alone in the Dark قرار است در تاریخ نامشخصی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و پی سی عرضه شود.منبع

بخوانید  بالا در زندگی همه چیز را بدانید