رویارویی هریسون فورد با کاپیتان آمریکا به عنوان کاپیتان آمریکا 4 نام فیلم را تغییر داد

علاوه بر این، در تصویر جدید از پشت صحنه منتشر شده از فیلم Captain America: Brave New World، سم ویلسون را به عنوان کاپیتان آمریکا جدید به همراه هریسون فورد می بینیم که برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول نقش رئیس جمهور تاندربولت راس را بازی می کند. . می توانید این تصویر را ببینید:

آنتونی مکی مانند سم ویلسون با نام مستعار کاپیتان آمریکا، دنی رامیرز با واکین تورس به عنوان فالکون جدید. هریسون فورد به عنوان رئیس جمهور تاندربولت راس، تیم بلیک نلسون در نقش لیدر به عنوان شخصیت شرور اصلی فیلم، لیو تایلر مثل بتی راس، شیره هاس مثل صبرا کارل لمبلی مثل آیزایا بردلی، زوشا راکمور برای یک نقش کلیدی، رزا سالازار و ست رولینز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Captain America: New World Order حضور خواهند داشت.

آنتونی مکی در نقش کاپیتان آمریکا و هریسون فورد در نقش رئیس جمهور تاندربولت راس در پشت صحنه فیلم کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع

فیلم Captain America: Brave New World قرار است در تاریخ 3 می 2024 (14 می 1403) اکران شود. ژول آنها راکارگردان فیلم The Cloverfield Paradox کارگردانی فیلم Captain America: Brave New World و نگارش فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. مالکوم اسپلمندوش و کریدور موسمینویسنده مجموعه شاهین و سرباز زمستان است.

با وجود اعتصاب نویسندگان، فیلمبرداری و تولید کاپیتان آمریکا 4 همچنان در آتلانتا در حال انجام است و اکنون طبق جدیدترین ها اخبار سینما و تلویزیوننام فیلم کاپیتان آمریکا 4 تغییر کرد. امروز استودیو مارول تصویری از پشت صحنه آن فیلم منتشر کرد که در آن مشخص شد که فیلم Captain America: New World Order اکنون Captain America: Brave New World نام خواهد داشت.

بخوانید  معرفی Inside سری شماره 9 اوج نبوغ و خلاقیت در نیم ساعت

مارول استودیوز با انتشار تصویری از پشت صحنه فیلم کاپیتان آمریکا 4 با بازی هریسون فورد و آنتونی مکی از تغییر نام فیلم خبر داد.