رونمایی از باندل Xbox Series X با نسخه پریمیوم Forza Horizon 5

مایکروسافت اعلام کرده است که باندل مورد بحث این هفته وارد بازارهای ایالات متحده آمریکا، کانادا و بخش‌هایی از آسیا خواهد شد. مشتریان اروپا، آمریکای لاتین و سایر نقاط جهان نیز می توانند انتظار داشته باشند که Forza Horizon 5 Premium Edition و کنسول Xbox Series X اواخر این ماه وارد بازار شوند.

بسته Xbox Series X با نسخه پریمیوم بازی Forza Horizon 5 مایکروسافت

Forza Horizon 5 در نوامبر 2021 منتشر شد و بسیار مورد تحسین قرار گرفت. این بازی مسابقه‌ای انحصاری که امتیاز میانگین 92 از 100 نقد را در متاکریتیک به دست آورد، اکنون در یک باندل جدید Xbox Series X در کامل‌ترین شکل خود قرار دارد.

بازی Forza Horizon 5 در Xbox Series X Xbox Series S، Xbox One، PC و Xbox Cloud Gaming را می توان تجربه کرد. مشترکین Game Pass نیازی به خرید بازی جداگانه برای تجربه ساخت این استودیو محبوب Playground Games ندارند.

Forza Horizon 5 به عنوان بهترین بازی سال 2021 توسط یک گیمر انتخاب شد. نسخه پریمیوم این بازی علاوه بر محتوای اصلی شامل بسته الحاقی Hot Wheels، بسته خوش آمدگویی، مجوز دسترسی به خودروهای بیشتر (Car Pass) و مجوز دسترسی VIP می باشد. برای ارائه محتوای بیشتر به عموم به تازگی استودیوی Playground Games مایکروسافت در حال کار بر روی یک DLC مهم دیگر برای این بازی است که هر زمان که رسید صاحبان نسخه پریمیوم بازی می توانند بدون نیاز به خرید جداگانه آن را تجربه کنند.

مایکروسافت از باندل کنسول Xbox Series X جدید رونمایی کرده است که به مخاطبان بازی مسابقه ای موفق Forza Horizon 5 را با دسترسی کامل به تمام محتوای آن می دهد.

بخوانید  بودجه‌های The Last Of Us Part 2 و Horizon Forbidden West به طور تصادفی فاش شدند و ارزان نبودند.

در جدیدترین اخبار بازی، به صورت رسمی شاهد رونمایی از این باندل با نام کامل Xbox Series X و Forza Horizon 5 Premium Edition Bundle توسط مایکروسافت بوده ایم. بسته‌ای که از طریق آن بازیکن می‌تواند با پرداخت ۴۰ دلار کمتر به کنسول Xbox Series X و نسخه Premium Forza Horizon 5 دسترسی داشته باشد. به طور معمول، قیمت کنسول Xbox Series X 499.99 دلار و قیمت Forza Horizon 5 Premium Edition دقیقاً 99.99 دلار است. در حالی که این بسته پریمیوم با قیمت 559.99 دلار برای خریداران در دسترس است.