روز قبل، راه اندازی دسترسی زودهنگام بسیار مورد انتظار، یک آشفتگی بزرگ استیکی از محبوب‌ترین بازی‌های Steam، The Day Before، پس از چندین تاخیر به طور رسمی وارد دسترسی زودهنگام شد – اگرچه، با قضاوت بر اساس برخی از باگ‌های شکستن بازی و مشکلاتی که در حال حاضر روی بازیکنان تأثیر می‌گذارد، ممکن است مجبور نباشد این کار را انجام دهد.

The Day Before، در زمان نگارش این مقاله، پرفروش‌ترین بازی استیم است و بیش از 34000 بازیکن همزمان دارد. اما این همه داستان را بیان نمی کند. اگر چه subreddit برای بازی زنده ماندن زامبی آماده به نظر می رسید برای یک تجربه راه‌اندازی نه چندان پایدار، به نظر می‌رسد عرضه The Day Before حتی بدتر از حد انتظار بوده است، به‌ویژه یک باگ بزرگ باعث ایجاد مشکلات مهم برای بازیکنان در اوایل بازی می‌شود.

در حال پخش: The Day Before – Final Gameplay Trailer

همانطور که توسط مختلف نشان داده شده است عصاره ها در The Day Before Subreddit به اشتراک گذاشته شده است، بازیکنان در لحظات ابتدایی بازی روی تخت بیمارستان بیدار می شوند و پزشک آنها را چک می کند. سپس پزشک از بازیکنان می خواهد که “سعی کنند از رختخواب خارج شوند.” تنها مشکل این است که به محض اینکه بازیکنان شروع به انجام این کار می کنند، فوراً از طریق زمین در یک فضای خالی خاکستری سقوط می کنند و کشته می شوند. اما برخی دیگر قادر به صحبت با پزشک نیستند و در نتیجه در بازی پیشرفت می کنند.کاربران نیز دریافت کرده اند گیر کرده پشت دیوارهایا دریافت کنید خطاهای مرگبار که باعث از کار افتادن بازی بعد از اولین لحظات بازی The Day Before می شود.

با این حال، بسیاری از بازیکنان حتی به نظر نمی‌رسند که تا این حد پیش بروند. بازی در حال حاضر با مشکلات سرور مواجه است و بازیکنان زیادی در آن حضور دارند گزارش که آنها قادر به اتصال یا حتی یافتن سروری نیستند که قبلاً پر نشده است. برخی در subreddit می‌گویند که توسط بازاریابی The Day Before گمراه شده‌اند، که خود را به عنوان یک MMO بقا به بازار عرضه می‌کرد، اما بازیکنان اکنون گزارش می‌دهند که بیشتر شبیه به یک تیراندازی با کشش و شلیک است.

بخوانید  فروش فوق العاده Final Fantasy 16 در پلی استیشن 5

تنها چند ساعت پس از راه‌اندازی، The Day Before در حال حاضر امتیاز نقد کاربران “بیشتر منفی” را به خود اختصاص داده است بخاربا اظهار نظر بازیکنان در مورد فقدان تنظیمات عملکردی، سرورها و سقوط بدنام آن به زمین.

“واسطه کاربری دومین باری که وارد شدم خراب شد” MisterAngryStoic » در بررسی کاربر خود می نویسد. “سپس نتوانستم به یک سرور متصل شوم. وقتی بالاخره به یک سرور رسیدم، از نقشه افتادم و مردم. این بازی را انجام نده.”

کاربر دیگری، شکلدر مورد عدم وجود عناصر MMO جهان باز در بازی اظهار نظر کرد و روز قبل را “فقط یک شوتر کشش و شلیک و در آن بد” نامید.

Biffa می نویسد: “این بازی یک MMO نیست، حتی اگر به این صورت تبلیغ شود.” “این کاملا گمراه کننده است، مانند دیک کار می کند، شبیه دیک است. آن را نخرید.”

با توجه به پرسش‌های متداول دسترسی زودهنگام از طرف توسعه‌دهنده بازی Fntastic که در صفحه استیم The Day Before’s یافت شد، این بازی برای «تقریباً 6 تا 8 ماه» در دسترسی زودهنگام خواهد بود، اما ممکن است تغییر کند. به گفته توسعه‌دهنده، برنامه این است که باگ‌ها را برطرف کرده و گیم‌پلی را متعادل کند و در عین حال محتوای جدیدی مانند سلاح‌های اضافی، وسایل نقلیه و خانه‌ها را در طول دسترسی زودهنگام معرفی کند. طبق گفته Fntastic، The Day Before که در حال حاضر 40 دلار قیمت دارد، پس از دوره دسترسی اولیه خود شاهد افزایش قیمت خواهد بود. علیرغم اظهارات بازیکنان برعکس، بازی همچنان خود را به عنوان یک MMO معرفی می‌کند، با پرسش‌های متداول بیان می‌کند که The Day Before به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا “به طور کامل خود را در یک MMO جهان باز پسا آخرالزمانی غرق کنند.”

بخوانید  امکان ساخت دنباله هایی برای بازی های The Medium و Observer وجود دارد

تاکنون Fntastic تنها یک مورد را منتشر کرده است کار بر

راه اندازی The Day Before جاده ای پر از دست انداز داشت. این بازی چندین بار به تعویق افتاد و اوایل سال جاری بازی به دلیل اختلاف در مورد علامت تجاری از استیم حذف شد. این سازنده، که یک استودیوی کاملاً از راه دور است و هرگز بازی‌ای را قبل از The Day Before منتشر نکرده است، قبلاً به دلیل استفاده از “داوطلبان” برای توسعه بازی مورد انتقاد قرار گرفته بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.