روایت دلنشین آشنایی با پدر در تریلر فصل دوم سریال How I Met Your Father


Hulu تریلر جدیدی از فصل دوم سریال کمدی How I Met Your Father را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، می دانیم که شبکه آنلاین هولو تریلر جدیدی از فصل دوم سریال کمدی How I Met Your Father را با نقش آفرینی منتشر کرده است. هیلاری داف طرفداران نباید برای بازگشت این سریال زیاد منتظر بمانند و پخش فصل دوم آن در 24 ژانویه 2023 (4 بهمن 1401) آغاز خواهد شد. می توانید تریلر جدید Meet the Father فصل 2 را در کانال یوتیوب Hulu تماشا کنید.

تریلر جدید How I Met Your Father سوفی با بازی هیلاری داف و دوستانش را نشان می دهد که با چالش های 30 سالگی روبرو می شوند. این تریلر پیش نمایش عاشقان سوفی، از جمله یک مرد مسن تر با بازیگری را نشان می دهد جان کوربتبازیگر فیلم My Big Fat Greek Wedding (My Big Fat Greek Wedding) و حضور افتخاری دارد. مگان ترینراین خواننده و ترانه سرای آمریکایی برنده جایزه گرمی را در فصل دوم برجسته می کند.

ایزاک آپتاکر و الیزابت برگرتهیه کنندگان اجرایی سریال Love, Victor مسئولیت نویسندگی و تولید اجرایی سریال How I Met Your Father را بر عهده دارند. هیلاری داف (لیزی مک گوایر) در نقش سوفی کریس لاول (بازیگر سریال GLOW) در نقش جسی، فرانسه رایسا (بازیگر سریال بزرگسالان) در نقش والنتینا، تام اینزلی (بازیگر سریال The Royals) در نقش چارلی، برش نازک (بازیگر سریال نیروی فضایی) در نقش الن و سورج شارما (بازیگر سریال میهن) در نقش سید از جمله بازیگران سریال ملاقات با پدر محسوب می شود.

کیم کاترال، دانیل آگوستین، اشلی ری و جاش پک بازیگران دیگری هم هستند که در سریال How I Met Your Father حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. شبکه Hulu در خلاصه داستان سریال «ملاقات با پدر» می نویسد: «سوفی با بازی هیلاری داف به پسرش می گوید که چگونه در آینده ای نه چندان دور با شوهرش آشنا شده است؛ داستانی که ما را به گذشته می برد تا سانی را دنبال کنیم. و گروه نزدیکش از دوستانش در حالی که سعی می کنند بفهمند چه کسانی هستند، از زندگی چه می خواهند و چگونه در عصر برنامه های دوستیابی و گزینه های بی پایان عاشق شوند.”

کارتر بریز و کریگ توماسسازندگان سریال How I Met Your Mother با هم آدام لوندی او به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال آشنایی با پدر فعالیت می کند. این سریال توسط تلویزیون بیستم تولید شده و هیلاری داف تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. سریال «آشنایی با مادرت» در 9 فصل بین سال های 2004 تا 2014 پخش شد. جاش ردنر، جیسون سیگل، آلیسون هانیگان، نیل پاتریک و کوبی اسمالدرز آنجا بازی کردند.