رشید بازی Street Fighter 6 در روز اکران بیش از حد انتظار ویران می کند

اولین نسخه اضافه شده به لیست Street Fighter 6 پس از عرضه بالاخره به اینجا رسید، زیرا Rashid Of The Turbulent Wind اکنون با Character Pass در سال 1 در دسترس همه بازیکنان است. اگرچه اولین بازی او بدون بحث نیست، زیرا به نظر می رسد که او به طور کامل بر بقیه بسته ها در یک لحظه تسلط دارد.

برای کسانی که با این شخصیت آشنا نیستند، رشید اولین بازی خود را در Street Fighter V انجام داد، جایی که او بخشی از فهرست راه اندازی بازی بود. زرادخانه او شامل حملات متعدد با استفاده از قدرت باد است، که شامل توانایی شناور شدن بر روی باد برای حملات سریع و تولید گردباد به عنوان پرتابه است.

با این حال، به نظر می رسد که یکی از حملات فوق العاده او، Ysaar، حتی برای Capcom نیز موثرتر از حد انتظار عمل می کند. همانطور که در ویدئویی که توسط جاستین وونگ، حرفه ای بازی مبارزه طولانی مدت در بالا توییت شده، مشاهده می شود، گردباد عظیم ایجاد شده توسط رشید هرگز از بین نمی رود، به این معنی که بازیکنی که این حرکت را انجام داده می تواند سلامت حریف را تا زمانی که ناک اوت شود، از بین ببرد.

Capcom قبلاً با حساب‌های رسمی رسانه‌های اجتماعی Street Fighter به این مشکل اذعان کرده است بیانیه صادر کند. در این پست آمده است: «ما از مشکلی با رشید در رابطه با ماندن یثار برای مدت طولانی در صفحه نمایش آگاه هستیم و در حال بررسی هستیم. هنوز هیچ خبری در مورد اصلاحیه یا اصلاحیه آن اعلام نشده است.

بخوانید  The Last Of Us قسمت 2 بیشترین درصد افزایش بیننده را نسبت به اولین نمایش در تاریخ HBO داشت.

Street Fighter 6 هم اکنون برای Xbox Series X|S، PlayStation 4، PlayStation 5 و PC در دسترس است. سال 1 Character Pass همچنین شامل AKI تازه وارد و همچنین جنگنده های بازگشته Ed و Akuma می شود و اکنون به صورت جداگانه و به عنوان بخشی از نسخه های SF6 Deluxe و Ultimate در دسترس است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.