رتبه بندی همه 31 فیلم دنیای سینمایی مارول، از جمله Ant-Man & The Wasp: Quantumania

وقتی همه آن سال‌ها پیش برای اولین بار مرد آهنی را تماشا کردیم، کمتر کسی از ما انتظار داشت که او ظاهر شود. [frantic waving] همه آنها. حتی کوین فایگی، رئیس استودیو مارول، که از ابتدا چهره کل این ایده بود، احتمالاً به شما دروغ می‌گوید اگر بگوید که انتظار دارد MCU به یک غول‌پیکر تبدیل شود. امید؟ شاید. انتظار می رود؟ هرگز. حتی پس از اینکه اولین فیلم انتقام‌جویان، فیلم‌های ابرقهرمانی را در گیشه به اوج رساند، دیدن آن بسیار سخت بود. این آینده.

دنیای سینمایی مارول بزرگترین فرنچایز سرگرمی جهان است که تا به حال دیده است، و همچنین پرکارترین فرنچایز بزرگی است که تا به حال داشته ایم، با 31 فیلم در 15 سال. و اکنون ما یکسری برنامه های تلویزیونی نیز داریم. اما امروز روی این فیلم ها تمرکز می کنیم.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اما ما اینجا هستیم. MCU از زمان Avengers: Endgame کمی ضعیف بوده است، حتی برای اکثر طرفداران سرسخت، عمدتاً به این دلیل که تعداد زیادی از آن وجود دارد، با تعداد کمی قطعات بهم پیوسته تا کنون.