ربکا فرگوسن ممکن است در فیلم Peaky Blinders بازی کند

ربکا فرگوسن که در دو فیلم The Dune و Mission Impossible بازی کرد، ممکن است در فیلم Peaky Blinders تام هارپر بازی کند.

نتفلیکس اخیرا برای تولید سریال Peaky Blinders چراغ سبز نشان داده است. تام هارپرکارگردان قلب سنگی سکاندار این فیلم است کیلیان مورفیاین بازیگر برنده اسکار برای بازی در نقش تامی شلبی بازگشت. و حالا در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون از آن مطلع شدیم ربکا فرگوسنبازیگر فیلم ماموریت غیرممکن به احتمال زیاد در فیلم Peaky Blinders بازی خواهد کرد.

نتفلیکس هنوز بازیگران پیکی بلایندرز را اعلام نکرده است، اما فیلمبرداری این پروژه در اواخر سال 2024 آغاز خواهد شد. اگرچه جزئیات فیلم Peaky Blinders هنوز در دست نیست، واضح است که داستان فیلم در طول جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد. کارن مندابک، استیون نایت، کایلین مورفی و گای هیلی به عنوان تهیه کننده و تام هارپر، دیوید کاس، جیمی گلیزبروک، اندرو وارن و دیوید میسون آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی پروژه فعالیت می کنند.

استیون نایتنویسنده سریال Peaky Blinders فیلمنامه این فیلم را نوشته است. هنوز مشخص نیست این فیلم چه زمانی نمایش داده می شود. پیکی بلایندرز به مدت 6 فصل از سپتامبر 2013 تا آوریل 2022 به مخاطبان ارائه شد. مجموعه درام جنایی که در خیابان های بی قانون بیرمنگام می گذرد، تغییر تدریجی توماس شلبی با بازی کیلین مورفی را از یک جنایتکار خیابانی به یک تاجر قانونی نشان می دهد. نماینده مجلس.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  مایکروسافت: بازار VR در حال حاضر بسیار کوچک است