رایان رینولدز عکس‌های خنده‌دار Deadpool 3 خود را نشان می‌دهد، از جمله یکی با Urkelآیا Merc with the Mouth و Wolverine با Predator در Deadpool 3 روبرو خواهند شد؟ نه، واقعاً نه، اما رایان رینولدز تصمیم گرفت که عکس‌های مجموعه خود را از فیلم آینده با شخصیت‌های خنده‌دار، از جمله اورکل از «مسائل خانوادگی» نیز به بیرون درز کند.

در X (که قبلاً توییتر نامیده می شد)، رینولدز یک موضوع را در مورد “ددپول لیکس” به اشتراک گذاشت. به نظر می رسد که او و هیو جکسون بازیگر فیلم Wolverine در حال گفتگو با Predator برای اولین عکس ویرایش شده هستند. در مرحله بعد، این دو دوباره در یک صحنه اکشن با میکی موس که مزدور را تشویق می‌کند، دیده می‌شوند. با این حال، بهترین، احتمالاً شات از راه دور اورکل در حال بریدن یک فرش است.

همه اینها تنها یک روز پس از آن اتفاق می افتد که رینولدز برای خراب کردن Deadpool 3 با فیلمبرداری فیلم در دنیای واقعی به جای یک مجموعه دیجیتال بسته، خودداری کرد. او گفت: “لنزهای تله فوتو همچنان شگفتی‌ها را خراب می‌کنند و شرایط سختی را برای همه ایجاد می‌کنند. امیدواریم برخی وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی از نمایش فیلم قبل از آماده شدن خودداری کنند.”

در مورد Deadpool 3 همه نوع شایعه و فاش شده است، مانند تیلور سوئیفت که احتمالاً Dazzler را در این فیلم به تصویر می کشد. یکی از مواردی که قبلا توسط رینولدز تایید شده بود، حضور داگپول در Deadpool 3 است.

این فیلم قرار است در تاریخ 26 جولای در سینماها اکران شود. علاوه بر این، Deadpool 3 در حال حاضر تنها فیلم MCU اکران شده در سال 2024 خواهد بود.

بخوانید  راهنمای تروفی و اچیومنت بازی Overwatch 2

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.