راهنمای Resident Evil 4 – Point of No Return

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Resident Evil 4 مکانیک ها و اسرار بیشتری برای کشف دارد. می توانید در مرکز راهنمای ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Resident Evil 4 نقاط بدون بازگشت را می توان به دو نوع دسته بندی کرد: قفل نرم و قفل سخت. بله، ما از این عبارات آنطور که صلاح می‌دانیم استفاده می‌کنیم. اساساً قفل نرم زمانی است که نمی‌توانید به یک منطقه خاص بازگردید، اما همچنان می‌توانید آزادانه بقیه منطقه را کاوش کنید. از طرف دیگر یک قفل سخت به طور کامل از بازگشت شما به منطقه قبلی جلوگیری می کند.

Resident Evil 4 از 16 فصل تشکیل شده است که در سه بخش اصلی پخش شده است. همانطور که پیشرفت می کنید، با دشمنان روبرو می شوید، غارت جمع می کنید و اسرار را کشف می کنید. با این حال، هنگامی که باید به منطقه بعدی بروید، نمی توانید به منطقه قبلی برگردید. در اینجا راهنمای Resident Evil 4 Point of No Return ما است تا به شما کمک کند برای این بخش های مهم کمپین آماده شوید.

راهنمای Resident Evil 4 Point of No Return

به این ترتیب، ما این بخش‌ها را در راهنمای Resident Evil 4 Point of No Return بیان کرده‌ایم. مطمئن شوید که در صورت از دست دادن گنجینه ها، درخواست ها یا سایر چالش های قابل توجه، یک ذخیره دستی دارید. لطفا توجه داشته باشید که این راهنما حاوی اسپویل است..

بخوانید  نام و اولین پوستر Beetlejuice 2 با بازی مایکل کیتون و جنا اورتگا فاش شد.

نقاط روستایی بدون بازگشت

  • قفل نرم: پل معدن (فصل 4) – بعد از اولی است غول مبارزه با رئیس همانطور که از میدان عبور می کنید و به سمت کلیسا می روید، پل کنار صخره فرو می ریزد و از بازگشت شما به دریاچه جلوگیری می کند.
  • قفل سخت: ویلا (فصل 5) – بعد از نجات اشلی است و بازی از شما می خواهد که از مزرعه عبور کنید تا به ویلا برسید. هنگامی که از پل رکودی عبور می کنید، یک صحنه برش پخش می شود. لئون، لوئیس و اشلی باید ده ها روستایی آلوده را در یک رویارویی هولناک دفع کنند. وقتی این کار انجام شد، چاره ای نخواهید داشت جز اینکه تا زمانی که بجنگید فراتر از دره ادامه دهید مندز. در ادامه، خود را در قلعه خواهید دید.
پس از عبور از پلی که به برخورد ویلا منتهی می شود، دیگر نمی توانید به عقب برگردید.
پس از عبور از پلی که به برخورد ویلا منتهی می شود، دیگر نمی توانید به عقب برگردید.

نقاط قلعه بدون بازگشت

  • Soft Lock: The Depths/Tunnel Underground (فصل 10) – وقتی لئون به اتاق تاج و تخت می رسد، در یک گودال می افتد. این قسمت که او باید از طریق این مناطق از جمله مبارزه با وردوگو، در یک فصل آشکار می شود. وقتی وارد آسانسور می شوید، دیگر نمی توانید برگردید.
  • Soft Lock: Mines (فصل 11) – این شامل بخش سبد ماینینگ و همچنین سومین و آخرین است غول رویارویی. اگر می‌خواهید چالش را بدون آسیب رساندن به سبد ماینینگ تکمیل کنید، می‌توانید به سادگی قبل از این دنباله ذخیره کنید.
  • قفل سخت: برج ساعت (فصل 12) – پس از خروج از معدن، به طرف دیگر سالن رقص که اتفاقا مرکز تجاری دارد، باز می‌گردید. همچنین یک تله کابین وجود دارد که شما را به قسمت پایین برج ساعت می رساند. شما می توانید تله کابین را به جلو و عقب سوار کنید، بنابراین هیچ مشکلی وجود ندارد. در واقع می توانید به عقب برگردید و سایر قسمت های قلعه از جمله اتاق تاج و تخت را کشف کنید. تنها چیزی که باید از آن اجتناب کنید این است که با آسانسور به بالای برج ساعت بروید. این شما را از بازدید مجدد بقیه قلعه نجات می دهد.
بخوانید  علاقه کارگردان God of War Ragnarok به بازی Castlevania
اگر سوار آسانسور در برج ساعت شوید، نمی توانید به منطقه اصلی قلعه برگردید.
اگر سوار آسانسور در برج ساعت شوید، نمی توانید به منطقه اصلی قلعه برگردید.

نقاط جزیره بدون بازگشت

  • قفل نرم افزار: ذخیره سازی نمونه (فصل 15)– پیشروی بیشتر به داخل ساختمان مانع از بازگشت شما به بیرون می شود.
  • نقطه واقعی بدون بازگشت: بارگیری اسکله (فصل 16) – این نقطه واقعی بدون بازگشت در Resident Evil 4 است. از این منطقه گذشته، تنها رئیس نهایی باقی می ماند، ارباب زین. شما باید یک نسخه پشتیبان دستی در اینجا نگه دارید و از بازنویسی تصادفی آن جلوگیری کنید. توجه داشته باشید که چالش ها در هر حساب/بازی شمارش می شوند. به همین ترتیب، هنگامی که دشمن خود را از بین ببرید، به پایان و New Game + منجر می شود، بنابراین مطمئن شوید که همه چیزهایی را که برای اجراهای بعدی نیاز دارید باز کرده اید.