راهنمای پیش‌سفارش Forspoken: یک قاب استیل بوک رایگان دریافت کنید


پس از چندین تاخیر، Forspoken اکشن-RPG بعدی Square Enix تقریباً آماده است. Forspoken در روز سه شنبه 24 ژانویه برای PS5 و PC منتشر می شود. اگر Forspoken به شما علاقه مند است، هنوز فرصت دارید یک نسخه را برای تحویل در روز راه اندازی پیش سفارش دهید. علاوه بر نسخه فیزیکی برای PS5، می توانید یک نسخه دیجیتالی برای PS5 یا PC را پیش خرید کنید. از طرف دیگر، می‌توانید برای نسخه Digital Deluxe که شامل مجموعه‌ای از محتوای اضافی درون بازی است، هزینه کنید. Best Buy حتی ارائه می دهد جعبه استیل بوک رایگان برای کسانی که پیش خرید می کنند.

Foresspoken یک بازی اکشن RPG است که در یک دنیای فانتزی گسترده به نام Athia جریان دارد. بازیکنان فری را کنترل می کنند، زن جوانی که به طور جادویی از شهر مدرن نیویورک به آتیا بدون هیچ هشداری منتقل می شود. فری نه تنها به سرزمینی عجیب پرتاب می شود، بلکه به لطف یک دستبند حساس جادویی به نام “کاف” که به بازوی او چسبانده شده است، توانایی های ویژه ای نیز دریافت می کند. بازیکنان از قدرت‌های فری برای حرکت در مناظر وسیع با مکانیک‌های پیمایش پارکور مانند استفاده می‌کنند، روی موجودات متخاصم طلسم می‌کنند و امیدواریم از یک بحران جهانی که دنیای آتیا را تهدید می‌کند جلوگیری کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.