راهنمای جستجوی هنر بدنه جزیره مرده 2

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

خارهای آلوده پس از کشتن پیدا می شوند فریادزنان و انواع آنها این دشمنان ممکن است شبیه سایر زامبی های معمولی به نظر برسند، اما شما آنها را با فریاد کر کننده شان خواهید شناخت.

Body Art: Vigor – Bladed Arms

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

بازوهای تیغه، همانطور که ممکن است تا به حال به خوبی می دانید، روی آن ها پیدا شده اند قصابها. این دشمنان ترسناک پس از رسیدن به اسکله شروع به ظاهر شدن در بازی می کنند، بنابراین برای مدتی طولانی از حملات بی امان آنها در امان خواهید بود.

بخوانید  عملکرد کارت گرافیک RTX 4090 تا ۲ برابر سریع‌تر از 3090

Body Art: Dread – Mutated Hearts

Chthonic Ichor یک غارت منحصر به فرد است آب دهان و انواع آن‌ها، زامبی‌های گرد و کوبنده که شبیه زامبی‌های پف کرده Left 4 Dead هستند.

هنر بدن: هیاهو – خارهای آلوده

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

در حال پخش: نقد و بررسی Dead Island 2 – Eat The Rich

Body Art: Heft – استخوان های بازو بزرگ

استخوان های بزرگ بازو را می توان در آن یافت آسیاب و انواع آنها آنها زامبی های غول پیکر غیرقابل از دست دادن هستند که شبیه کشتی گیران مرده حرفه ای هستند.

بخوانید  این کنترلر دستی نینتندو سوییچ عالی در آمازون به فروش می رسد

هنر بدن: آیکور مرطوب – چتونیک

اندازه:

اعضای بدن با استفاده از سیستم RNG سقوط می کنند، به این معنی که تصادفی است و شما این کار را نمی کنید همیشه قطره مورد نیاز خود را از دشمنی که شانس رها کردن آن را دارد، دریافت کنید. اما آنها همچنین منحصراً برای انواع خاصی از دشمن هستند، بنابراین تنها شانس شما برای دریافت قطعات مورد نیاز است. همچنین توجه داشته باشید که جهش دهنده نوع دشمن، اگرچه تا زمانی که داستان را کامل نکنید در بازی دیده نمی‌شود و همچنان به سیستم RNG محدود می‌شود، می‌تواند هر یک از موارد ذکر شده در زیر را حذف کند، زیرا جهش‌یافته ادغام وحشتناکی از همه انواع دیگر Apex است، یا به‌ویژه به عنوان آلوده شده است. ممکن است ترجیح دهید با آنها تماس بگیرید.