راهنمای تروفی و اچیومنت های بازی Dead Space Remake

تروفی Whole Again

توضیح: ۷۵ لاگ مختلف را جمع‌آوری کنید

تروفی Raise The Stakes

شماتیک‌ها باعث می‌شوند تا آیتم‌های جدیدی برای خرید در فروشگاه در دسترس قرار بگیرد. با مطالعه توضیحات تروفی و اچیومنت Full Arsenal می‌توانید محل دقیق تمامی آن‌ها را مشاهده کنید.

تروفی Pusher

توضیح: مرحله اول را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

توضیح: مرحله نهم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تنها کافی است ۳۰ عدد از دشمنان را با سلاح کانتکت بیم بکشید. بااین‌حال شاید بخواهید این تروفی و اچیومنت را در نیو گیم پلاس کسب کنید، زیرا باید یک دور از بازی را تنها با سلاح پلاسما کاتر تمام کنید.

توضیح: یک لویاتان رمننت را بکشید

توضیحات تروفی و اچیومنت Surgeon را مطالعه کنید.

تروفی Full Clearance

تروفی Full Arsenal

توضیح: تمامی سلاح‌های بازی را کسب کنید

توضیح: مرحله یازدهم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

توضیح: ارتقا تمامی سلاح‌های بازی را نصب کنید

توضیح: Master Security Override را خلق کنید

تروفی Wishbone

توضیح: ۳۰ دشمن را با سلاح کانتکت بیم بکشید

توضیح: یک لویاتان را بکشید

با تماشای ویدیو مربوط‌به تروفی و اچیومنت Full Arsenal، محل دقیق ارتقا تمامی سلاح‌ها را متوجه خواهید شد.

۹ سلاح در جهان نسخه ریمیک Dead Space قرار گرفته که با مشاهده ویدیو زیر، محل دقیق‌ تمامی آن‌ها و همچنین سایر آیتم‌های جمع‌آوری را مشاهده می‌کنید.

دراین‌قسمت از راهنمای تروفی و اچیومنت به‌سراغ بازی Dead Space رفته‌ایم تا کاربران بتوانند به‌راحتی تمامی تروفی و اچیومنت‌ها را کسب کنند.

اطلاعات کلی

  • درجه سختی تروفی و اچیومنت‌ها: ۶ از ۱۰ اگر از فایل‌های ذخیره‌ای خود نسخه پشتیبان تهیه نکنید | ۴.۵ از ۱۰ اگر از اشتراک پلی استیشن پلاس برای گرفتن نسخه پشتیبان از سیو‌های خود استفاده کنید
  • مدت زمانی‌که طول می‌کشد تا تمامی تروفی و اچیومنت‌ها را کسب کنید: ۲۵ الی ۳۵ ساعت
  • تعداد تروفی‌ها: ۴۸ عدد و معادل ۱۳۰۵ امتیاز (۳۵ تروفی برنز، ۱۰ تروفی نقره، دو تروفی طلا و یک تروفی طلا)
  • تعداد اچیومنت‌ها: ۴۷ عدد و معادل ۱۰۰۰ امتیاز
  • تروفی و اچیومنت‌هایی که آن‌ها را از دست خواهید داد: ۲ عدد، مابقی تروفی و اچیومنت‌ها را تا قبل از پایان مرحله یازدهم کسب خواهید کرد.
  • تروفی و اچیومنت‌هایی که گلیچ دارند: ندارد
  • آیا درجه سختی روی کسب تروفی و اچیومنت‌ها تأثیرگذار است؟ بله، باید بازی را روی سخت‌ترین درجه سختی (Impossible) تمام کنید
  • حداقل دفعاتی که باید بازی را تمام کنید: دو بار، اما پیشنهاد می‌شود که سه بار بازی را به پایان برسانید
  • آیا پس از تمام کردن، بخش انتخاب مراحل یا گردش آزادانه در محیط وجود دارد: می‌توانید تا زمان Point of No Return مرحله یازدهم، به‌صورت آزادانه در تمامی محیط بازی بگردید و انتخاب مرحله‌ای وجود ندارد. همچنین با ورود به نیو گیم پلاس، تمامی آیتم‌های جمع‌آوری و آپگرید‌های شما به نیو گیم پلاس منتقل می‌شود

تنها کافی است ۳۰ عدد از دشمنان را با سلاح فورس گان بکشید. بااین‌حال شاید بخواهید این تروفی و اچیومنت را در نیو گیم پلاس کسب کنید، زیرا باید یک دور از بازی را تنها با سلاح پلاسما کاتر تمام کنید.

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

توضیح: تحقیق و بررسی نیکول را ادامه دهید

توضیح: پایان جایگزین را روی یکی از درجه سختی‌ها مشاهده کنید

ابتدا باید با شلیک به نکرومورف‌ها، آن‌ها را ضعیف کرده و سپس به واسطه مهارت ذکر شده، اندام آن‌ها را جدا کنید. یادتان باشد که می‌توانید از Kinesis برای نکرومورف‌های کشته شده هم استفاده کنید.

تروفی Betrayed

برای کسب تروفی و اچیومنت مورد نظر باید مأموریت فرعی You Are Not Authorized را کامل کنید. در جریان مرحله چهارم این مأموریت فرعی شروع خواهد شد و در اوایل مرحله دهم هم قادر به کامل کردن آن هستید (البته تا قبل از پایان مرحله یازدهم می‌توانید تمامی مأموریت‌های فرعی Dead Space Remake را کامل کنید. در غیر اینصورت از دست می‌روند). ازطرفی برای کامل کردن این مأموریت باید هفت Rig را پیدا کنید که ویدیو آن در زیر قرار گرفته است.

تروفی Strange Transmissions

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی Lab Rat

توضیح: ۳۰ نفر را با سلاح پالس‌ رایفل بکشید

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده تنها کافی است ویدیو زیر را تماشا کنید.

تروفی Cannon Fodder

توضیحات تروفی و اچیومنت Reunion را مطالعه کنید

توضیح: بازی را درحالی تمام کنید که تنها از پلاسما کاتر استفاده می‌کنید

تروفی A Cut Above

بازسازی بازی‌هایی که در زمان عرضه خود عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند، یکی از چالش‌های بزرگ به حساب می‌آیند و استودیو موتیو هم به‌خوبی این چالش را به سرانجام رسانده است. بازسازی Dead Space یک تجربه بسیار خوب و هیجان‌انگیز به‌حساب می‌آید که هم هواداران قدیمی و هم کاربران تازه‌وارد را راضی نگه داشته است.

توضیح: ۳۰ دشمن را با سلاح لاین گاین بکشید

تروفی Keeper of the Faith

توضیحات تروفی و اچیومنت ذکر شده، کمی نامفهوم است. زمانی پا کوبیدن شما روی نکرومورف‌ها برای تروفی و اچیومنت ذکر شده لحاظ می‌شود که حتما با یک ضربه پا شما، کشته شوند. برای مثال، نوزادهایی که از شکم Pregnantها خارج می‌شوند یا دشمنان کوچکی از Guardianها اسپاون می‌شوند. این دسته از دشمنان را به‌راحتی با یک پا کوبیدن از بین خواهید برد.

توضیح: ۳۰ دشمن را با سلاح ریپر بکشید

تنها کافی است ۳۰ عدد از دشمنان را با سلاح پالس رایفل بکشید. بااین‌حال شاید بخواهید این تروفی و اچیومنت را در نیو گیم پلاس کسب کنید، زیرا باید یک دور از بازی را تنها با سلاح پلاسما کاتر تمام کنید.

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی One GUn

توضیح: بازی را روی درجه سختی Impossible کامل کنید

توضیح: Peng Treasure را پیدا کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

توضیح: مرحله سوم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

دانلود از آپارات

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

درجه سختی Impossible تاحدی در نسخه بازسازی شده دستخوش تغییرات شده است. دراینجا میزان آسیب‌رساندن و آسیب دیدن دشمنان باتوجه به درجه سختی Hard تنظیم شده است، اما ویژگی Autosave غیرفعال است. همچنین شما تنها یک Slot برای ذخیره کردن بازی خود دارید. بااین‌حال می‌توانید با رسیدن به نقاط سیو مختلف، بازی خود را ذخیره کنید. دراین‌میان اشاره کنم که با یک بار مردن در درجه سختی Impossible، فایل ذخیره شما و درجه سختی به‌صورت خودکار به درجه سختی Hard تغییر پیدا می‌کند. ازاین‌رو با گرفتن نسخه پشتیبان به‌صورت مداوم روی پلی استیشن پلاس (اگر روی پلی استیشن بازی می‌کنید و دارای اشتراک پلاس هستید) می‌توانید از سختی این درجه سختی بکاهید. همچنین یک راه کلی‌تر هم وجود دارد تا سایر بازیکن بتوانند از آن استفاده کنند و آن هم این است که اگر حس کردید که در حال مردن هستید، سریعا بازی را ببندید. حال دوباره بازی خود را اجرا کرده و از آخرین مکانی که Dead Space را ذخیره کرده‌اید، مشغول تجربه مجدد شوید.

تروفی Freeze

تروفی Story Teller

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی There’s Always Peng

البته که اینجا از Pin منظور چسباندن نکرومورف‌ها به دیوار است و به‌واسطه اشیاء فلزی داخل محیط قادر به انجام این کار هستید. تنها کافی است با Kinesis یک میله فلزی را برداشته و آن را درحالی به سمت یک نکرومورف پرتاب کنید که پشت او یک دیوار قرار داشته باشد. سپس نکرومورف مورد نظر را به سرعت بکشید. میله‌های فلزی در گوشه و کنار محیط‌ها قرار گرفته و با نزدیک شدن به آن‌ها، با یک نور آبی کمرنگ نمایان می‌شوند تا بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

توضیح: ۱۰ دشمن را با پا کوبیدن از بین ببرید

توضیح: ۵۰۰ اندام بدن را قطع کنید

توضیح: مرحله دوازدهم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تنها کافی است ۳۰ عدد از دشمنان را با سلاح فلیم‌تروور بکشید. بااین‌حال شاید بخواهید این تروفی و اچیومنت را در نیو گیم پلاس کسب کنید، زیرا باید یک دور از بازی را تنها با سلاح پلاسما کاتر تمام کنید.

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Set A Benchmark

توضیحات تروفی و اچیومنت Full Arsenal را مطالعه کنید.

تروفی Mindless Prey

تروفی Legend Teller

تروفی Z-Baller

توضیح: مرحله چهارم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

توضیح: مرحله هشتم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

توضیح: مرحله هفتم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

توضیح: یک بروت را بکشید

بازیکنان با کامل کردن مأموریت فرعی Premeditated Malpractice می‌توانند تروفی و اچیومنت ذکر شده را کسب کنند. در مرحله ششم، قادر به فعال کردن مأموریت ذکر شده هستیم و در اوایل مرحله هفتم هم می‌توانید آن را کامل کنید. البته که تا قبل از خروج از USG Ishimura در انتهای مرحله یازدهم، می‌توانید مأموریت فرعی مورد نظر را انجام دهید. همچنین با تماشای ویدیو مربوط‌به تمامی آیتم‌های جمع‌آوری، راهنمای Premeditated Malpractice را هم متوجه خواهید شد.

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده بازی را باید تنها درحالتی تمام کنید که از سلاح پلاسما کاتر استفاده می‌کنید. بااین‌حال استفاده از مواردی مثل Melee، ضربه‌زدن با پا رو سر دشمنان، پرتاب کردن اشیاء انفجاری به سمت دشمنان و شلیک در آن‌ها هیچ اشکالی ندارد.

برای مشاهده نحوه کسب تروفی و اچیومنت مورد نظر، تنها کافی است ویدیو زیر را تماشا کنید.

توضیح: از Statis روی ۵۰ دشمن استفاده کنید

توضیح: تمامی تروفی‌های بازی را کسب کنید

تروفی Final Regeneration

تروفی Wreckage

تروفی Get Off My Ship!

تروفی Backbreaker

دانلود از آپارات

تروفی Concordance Officer

تروفی True Believer

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده باید مأموریت فرعی Scientific Methods را کامل کنید. در جریان مرحله دوم، قادر به فعال کردن این مأموریت بوده و در اوایل مرحله دوم هم می‌توانید آن را کامل کنید. البته که تا قبل از خروج از USG Ishimura در انتهای مرحله یازدهم، می‌توانید مأموریت فرعی مورد نظر را انجام دهید. همچنین با تماشای ویدیو مربوط‌به تمامی آیتم‌های جمع‌آوری، راهنمای Premeditated Malpractice را هم متوجه خواهید شد.

تروفی Reunion

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

توضیح: یک اندام آویزان را با استفاده از Kinesis از بین ببرید

تروفی FUll Contact

تروفی Front Toward Enemy

توضیح: یکی از دشمنان را با سنجاق بچسبانید

تروفی Eviscerator

توضیح: مرحله پنجم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

توضیح: تمامی شماتیک‌های بازی را کسب کنید

توضیح: نیو گیم پلاس بازی را روی یکی از درجه سختی‌ها تمام کنید

تروفی Welcome Aboard

توضیح: از Shooting Gallery زنده خارج شوید

برای پیدا کردن Peng تنها کافی است ویدیو زیر را تماشا کنید. یادتان باشد که پس از پیدا کردن Peng آن را در فروشگاه به فروش رسانده و ۳۰ هزار کردیت کسب کنید.

توضیح: ۵۰ اندام بدن را قطع کنید

توضیح: ۳۰ دشمن را با سلاح فلیم‌تروور بکشید

تروفی Marked

تروفی Marksman

توضیح: Level 6 در Zero-G Basketball را کامل کنید

یکی از ساده‌ترین تروفی و اچیومنت‌های بازی و تنها کاری که باید انجام دهید، منجمد کردن نکرومورف‌ها با Statis است. ۵۰ بار این کار را انجام دهید.

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

تروفی Greenhouse Effect

برای کسب تروفی و اچیومنت ذکر شده باید ابتدا باید وارد نیو گیم پلاس شده و سپس تمامی فرگمنت‌های مارکر را جمع آوری کنید که آیتم‌های جمع‌آوری مخصوص نیو گیم پلاس هستند. با تماشای ویدیو مربوطه در توضیحات تروفی و اچیومنت Full Arsenal محل دقیق تمامی فرگمنت‌ها را مشاهده خواهید کرد.

توضیح: مرحله دهم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

توضیح: بازی را روی درجه سختی Medium کامل کنید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

توضیح: منشا هانتر را پیدا کنید

تروفی All Systems Go

توضیح: مرحله ششم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

توضیح: ۳۰ دشمن را با سلاح فورس گان بکشید

توضیح: ۱۴۰ لاگ مختلف را جمع‌آوری کنید

تروفی Surgeon

تروفی Trusted Contractor

دانلود از آپارات

تروفی Brute Force

توضیح: مرحله دوم را روی یکی از درجه سختی‌ها کامل کنید

تروفی Exodus

تروفی Exterminator

تروفی Live with the Hot Ones

تروفی Built to Order

یکی از ویژگی‌های گیم‌پلی و مبارزات Dead Space Remake قطع کردن اندام نکرومورف‌ها است. ازاین‌رو درطول تجربه خود به‌راحتی تروفی و اچیومنت ذکر شده را کسب خواهید کرد.

تروفی Pack Rat

بعد از تمام کردن بازی، نیو گیم پلاس در دسترس شما قرار می‌گیرد. تمامی مواردی که آزاد کرده یا جمع‌آوری کرده‌اید، به نیو گیم پلاس نیز منتقل می‌شود (ازطریق فروشگاه داخل بازی آن‌ها را دریافت کنید). همچنین اشاره کنم که در جریان نیو گیم پلاس، شما با گونه جدید نکرومورف‌ها به نام فانتوم روبه‌رو خواهید شد که چالش‌برانگیزتر از گونه‌های معمولی هستند. اشاره کنم که برای مشاهده پایان جدید، باید تمامی Marker Fragmentها را جمع‌آوری کرده و تمامی سلاح‌ها و لباس خود را هم تا انتها ارتقا دهید.

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تروفی Maxed Out

تروفی Autofire

درطول تجربه خود از دد اسپیس، به فروشگاه‌هایی می‌رسید که می‌توانید آیتم‌های اضافی خود را در آن ذخیره کنید. تنها کافی است ۲۵ آیتم را ذخیره کرده تا تروفی و اچیومنت ذکر شده را کسب کنید.

تنها کافی است ۳۰ عدد از دشمنان را با سلاح لاین گاین بکشید. بااین‌حال شاید بخواهید این تروفی و اچیومنت را در نیو گیم پلاس کسب کنید، زیرا باید یک دور از بازی را تنها با سلاح پلاسما کاتر تمام کنید.

توضیح: تمامی سلاح‌ها و تجهیزات خود را به‌صورت کامل ارتقا دهید

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.

توضیحات تروفی و اچیومنت Full Arsenal را مطالعه کنید.

تروفی Merchant

توضیح: ۲۵ آیتم را در Storage قرار دهید

تروفی S.O.S

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

تنها کافی است ۳۰ عدد از دشمنان را با سلاح ریپر بکشید. بااین‌حال شاید بخواهید این تروفی و اچیومنت را در نیو گیم پلاس کسب کنید، زیرا باید یک دور از بازی را تنها با سلاح پلاسما کاتر تمام کنید.

توضیح: هایو مایند را بکشید

دانلود از آپارات

توضیح: یک فرگمنت مارکر را برای اولین‌بار پیدا کنید

برای این کار ابتدا باید تمامی سلاح‌های بازی و ارتقاهای آن‌ها را پیدا کنید که ویدیو کسب آیتم‌های جمع‌آوری در توضیحات تروفی و اچیومنت Full Arsenal می‌تواند به شما کمک کند. برای کسب این تروفی و اچیومنت به ۱۸۹ ناد نیاز دارید و حتما باید به‌سراغ نیو گیم پلاس بروید تا بتوانید تمامی موارد خواسته شده را تا انتها ارتقا دهید.

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را از دست نخواهید داد.

دانلود از آپارات

تروفی Untouchable

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌صورت خودکار کسب خواهید کرد.