راه‌اندازی مجدد اسکیت EA به شما امکان می‌دهد برای انجام ترفندهای بیمار، لوت باکس‌هایی به دست آورید – گزارشجزئیات بیشتری در مورد برنامه‌های کسب درآمد EA برای راه‌اندازی مجدد اسکیت خود ظاهر شده است، که طبق گزارش‌ها از زمانی که داده‌کاوی سال گذشته سیستم لوت باکس را برای بازی نشان داد، تغییراتی را شاهد بود. این لوت‌باکس‌ها حاوی حداکثر پنج مورد هستند.

به گفته آزمایش کنندگانی که با آنها صحبت کردند بازی خودی، جعبه های غارت را می توان با ستاره های به دست آمده با تکمیل چالش ها باز کرد و هر چه کار سخت تر باشد، قفل بیشتری باز خواهید کرد. ارز دیگر درون بازی، که آزمایش‌کنندگان می‌گویند می‌توان آن را با پول واقعی خریداری کرد، تپ است. این ها را می توان با ستاره ها مبادله کرد و معمولاً با انجام ترفندها، افزایش سطح شهرت و به طور کلی بازی به دست می آید.

در حال پخش: اسکیت. نکات مهم تست داخلی: نوامبر | اسکیت.

لوت‌باکس‌ها معمولاً بین دو تا سه ستاره قیمت دارند و جعبه‌های گران‌تر شانس بیشتری برای انداختن وسایل گران‌قیمت مانند اسکیت‌برد، لباس و مبلمان خانگی دارند. هر لوت باکس حاوی پنج آیتم منحصربه‌فرد در داخل خواهد بود و هر آیتم تکراری از قفل‌های لوت باکس قبلی به Hype، شکل دیگری از ارز تبدیل می‌شود.

توسعه‌دهنده Full Circle قبلا توضیح داده بود که چگونه مدل بازی رایگان Skate به عنوان بخشی از استراتژی «بدون مانع» خود، تنها بر روی لوازم آرایشی و راحتی تمرکز می‌کند. Skate هنوز تاریخ انتشار ندارد، اما برای PC، Xbox One، Xbox Series X می آید | S، PS4 و PS5، با نسخه تلفن همراه بعدا. برای جزئیات بیشتر، می‌توانید هر آنچه را که درباره اسکیت می‌دانیم بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.