راد فرگوسن یک اعلامیه محرمانه را در جریان این هفته Diablo 4 منتشر کرد

طرفداران در پاسخ ها با حدس های رایج از جمله یک راز بزرگ حدس می زنند. کلاس پالادین اعلامیه، دسترسی سریع زودتر دریافت کنید یا یک مورد جدید بتای شگفت انگیزبه طور بالقوه شامل پایان بازی.

پخش زنده 4/20 توسط مدیر انجمن بلیزارد، آدام فلچر، با YouTuber و پخش کننده Rhykker به عنوان میزبان مهمان اعلام شد. این استریم همچنین جو شلی، طراح Diablo و جوزف پیپیورا، کارگردان بازی را نیز به نمایش خواهند گذاشت.

صبر کنید صبر کنید… @PezRadar آیا این همان اعلان مخفی است یا هنوز در مورد آن صحبت نمی کنیم؟ من از دادن آن متنفرم.

تنها راه مطمئن شدن از این موضوع، تماشای پخش زنده این پنجشنبه، 20 آوریل، ساعت 11:00 صبح به وقت PDT در کانال Diablo Twitch یا YouTube است. Diablo IV قرار است در تاریخ ۶ ژوئن برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X|S منتشر شود.

بخوانید  5 بازی Ratchet و Clank را در PlayStation Plus Premium پیدا کنید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.بلیزارد در 20 آوریل پخش زنده 90 دقیقه ای را برای Diablo IV اعلام کرد که نوید یک شیرجه عمیق به بازی پایانی عنوان و آنچه که تیم از نسخه بتا در مورد کلاس ها و سیاهچال ها برداشت کرده است. راد فرگوسن، رهبر Diablo اشاره کرده است که یک راز بزرگ نیز در جریان پخش زنده فاش خواهد شد، که باعث می شود طرفداران حدس بزنند که تیم باید چه چیزی را اعلام کند.