رئیس NBCUniversal از دیزنی انتظار دارد که چک بزرگی برای Hulu بنویسددیزنی در حال حاضر Hulu را در میان دارایی‌های خود به حساب می‌آورد که در مورد اعداد استریم لاف می‌زند، اما حقیقت این است که آنها در حال حاضر این سرویس را با Comcast به اشتراک می‌گذارند. به گفته این غول مخابراتی به فروش علاقه مند است و انتظار دارد یک “چک بزرگ” از دیزنی دریافت کند هالیوود ریپورتر.

Comcast در حال حاضر 33 درصد از سهام Hulu را در اختیار دارد و دیزنی مالک بقیه سهام است. از ژانویه 2024، House of Mouse می تواند Comcast را خریداری کند و کنترل کامل سرویس را در دست بگیرد.

“ما فکر می کنیم [Hulu] جف شل، مدیرعامل ان‌بی‌سی یونیورسال، در یک کنفرانس اخیر گفت: «به دلیل اینکه بر اساس کنترل کامل فروخته می‌شود، مثل اینکه شما آن را به حراج گذاشته‌اید، ارزش پول زیادی دارد. این اتفاق می افتد که دیزنی در 24 یک چک بزرگ برای دارایی برای ما بنویسد.

مدیران هر دو شرکت در ماه‌های اخیر در حال بازی شطرنج ادغامی با خدمات بوده‌اند و تلاش می‌کنند برای ارزش بازار ایده‌آل برای خدمات مانور دهند. مدیر عامل Comcast برایان رابرتز گفت که Comcast به طور بالقوه به Hulu علاقه مند خواهد شد در صورتی که برای فروش عرضه شود، در حالی که مدیر عامل سابق دیزنی باب چاپک گفت که او سهام Comcast را زودتر و دیرتر خریداری خواهد کرد.

THR گزارش می دهد که سلف (و جانشین چاپک)، باب ایگر، اخیراً در یکی از تالارهای شهر اخیراً خود را “بسیار بسیار راحت با هر دارایی ما” توصیف کرده است، بنابراین باید دید که آیا Hulu به زودی به جایی خواهد رفت یا خیر. در همین حال، لیست ما را از بهترین فیلم های اکشن، علمی تخیلی و ترسناک در Hulu بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.