رئیس مارول برای بازگشت هیو جکمن در فیلم ددپول و ولورین این شرط را داشت.

رئیس استودیو مارول، کوین فایگ، ظاهراً شرایط خاصی داشت که نمی‌خواست برای بازگشت هیو جکمن در نقش ولورین در فیلم Deadpool & Wolverine، دست بکشد. کارگردان Shawn Levy در یک رویداد تبلیغاتی اخیر که ComicBook در آن حضور داشت گفت که Feige از او می‌خواهد که اسپندکس زرد بپوشد.

او گفت: بله، اما زرد پوشیده است. بالاخره می تواند زرد بپوشد؟ “، او گفت. “و ما شروع کردیم. »

فایگی سابقه طولانی با ولورین و جکمن دارد، زیرا فایگی روی فیلمی کار کرد که جهان را با ولورین جکمن: مردان ایکس در سال 2000 معرفی کرد.

در این مراسم، رایان رینولدز، بازیگر فیلم Deadpool گفت که سال‌ها برای ساخت فیلم متقاطع Deadpool/Wolverine تلاش می‌کرد، اما فایگی به او گفت: «فراموش کن». آن هرگز اتفاق نمی افتد. »

ظاهراً رینولدز با این ایده موافق بود. او و لوی یک سری پیشنهادهای متفاوت برای فیلم جدید ددپول ارائه کردند، اما هیچ چیز به نتیجه نرسید، تا اینکه جکمن اعلام کرد که بعد از لوگان به عنوان ولورین بازنشسته نخواهد شد و قصد دارد برگردد.

و سپس یک روز ما در آخرین پیشروی خود بودیم. می‌خواستیم به کوین فایگه بگوییم، “فکر می‌کنم کنار می‌رویم و بعداً، شاید چند سال دیگر، زمانی که تصور بهتری از وضعیت داشته باشیم، برگردیم.” رینولدز گفت: «و هیو اتفاقی با من تماس گرفت.

رینولدز اضافه کرد که این توسعه «نوعی معجزه‌آسا» بود و به فایگی کمک کرد تا فیلم را که این ماه اکران می‌شود، روشن کند. رینولدز گفت: «به دلایلی، کوین بلافاصله گفت بله.

علاوه بر رینولدز و جکمن، «ددپول» و «ولورین» در نقش «کاساندرا نووا» شخصیت شرور الهام گرفته از ویلی ونکا، اما کورین را ایفا می‌کنند. این فیلم همچنین دارای لیست طولانی از شخصیت های آشنا در نقش های کوتاه است، اما تیلور سویفت در نقش دازلر ظاهر نخواهد شد.

بخوانید  تمرکز هوش مصنوعی بازی The Callisto Protocol روی ترساندن بازیکنان

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر