دوست داشتنی Manga Vagabond یک نسخه قطعی جدید دریافت می کند

مانگای زیادی با هنر باورنکردنی وجود دارد، اما تعداد کمی از آنها می توانند با زیبایی Vagabond مقایسه شوند. مجموعه مانگا تقریباً یک دهه است که در وقفه بوده است، اما نسخه قطعی این اثر پیشگامانه در افق است.

Viz Media اعلام کرده است که این نسخه جدید شامل سه جلد اول Vagabond – بیش از 700 صفحه – است و قرار است در 21 ژانویه 2025 منتشر شود. این باید ثابت کند که راه خوبی برای شروع کار با مانگا برای اولین بار است. . یا اگر قبلاً طرفدار آن هستید، برخورد مجلل‌تر تاکهیکو اینوئه با هنر و داستان‌گویی درخشان احتمالاً چشم‌انداز جذابی است. جلد گالینگور جدید که برای پیش خرید در آمازون موجود است، در حال حاضر 53.59 دلار قیمت دارد. تا زمانی که سفارش شما ارسال نشود هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و کمترین قیمت پیشنهادی را از زمان ثبت سفارش تا زمان انتشار پرداخت خواهید کرد.

ولگرد
ولگرد

اگر هرگز آن را نخوانده اید، Vagabond داستان Shinmen Takezou را در قرن شانزدهم ژاپن دنبال می کند. این مانگا که با نام شمشیرزن افسانه ای میاموتو موساشی نیز شناخته می شود، روایتی تخیلی از زندگی او است و بر اساس رمان موساشی نوشته ایجی یوشیکاوا ساخته شده است. داستانی که ده‌ها سال را در بر می‌گیرد، Vagabond نه تنها بر نبردهایی تمرکز می‌کند که موساشی را به یک افسانه تبدیل کردند، بلکه بر صمیمی‌ترین لحظات زندگی‌اش نیز تمرکز می‌کند، زیرا او تلاش می‌کند تا از طریق هنری نفس‌گیر به روشنگری دست یابد.

ابتدا به جلد نسخه قطعی Vagabond نگاه کنید که مانند نسخه های Berserk و Trigun Deluxe ساده است.
ابتدا به جلد نسخه قطعی Vagabond نگاه کنید که مانند نسخه های Berserk و Trigun Deluxe ساده است.

این نسخه جدید Vagabond در قالبی بزرگ منتشر می شود تا بتوانید جلوه های بصری زیبا و بی رحمانه Inoue را بگیرید. تا کنون، 37 جلد مجزا از Vagabond – که در 12 کتاب جمع‌آوری شده‌اند – قبل از اینکه Inoue از مجموعه فاصله بگیرد تا روی سلامتی و پروژه‌های دیگر تمرکز کند، منتشر شده است. جستجوی کمال و برنامه هفتگی انتشار آثار خود را بر اینو وارد کرد و یک سال پس از وقفه، او با سریال رئال، یک داستان ورزشی الهام بخش با تمرکز بر توپ بسکتبال، به ریشه های بسکتبال خود بازگشت.

بخوانید  هفته گذشته PS5 بالاترین فروش خود را در ژاپن از زمان عرضه خود داشت

هیچ نشانه ای وجود ندارد که Inoue در آینده به Vagabond بازگردد، اما حجم های فعلی به دلیل طرح پیچیده و جلوه های بصری جذابشان ارزش خواندن دارند.

برای مانگاهای لوکس بیشتر، باید مجموعه های Trigun، Vinland Saga و Berserk را نیز بررسی کنید. بر اساس اولین تیزر جلد Vagabond، نسخه Definitive Edition زیبایی شناختی کم‌رنگی دارد که یادآور نسخه‌های جلد سخت لوکس اخیر است. Berserk و Trigun توسط Dark Horse Manga منتشر شده است، در حالی که Vinland Saga از Kodansha Comics منتشر شده است.

Berserk Manga Deluxe Editions

Vinland Saga Deluxe Editions

مجموعه های مانگا Trigun

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر