دنیس ویلنوو به دنبال ساخت Dune 3 و تکمیل این سه گانه است

Timothée Chalamet در نقش پل آتریدس در صحرا در Dune Part 2

اگر فیلم Dune 3 ساخته شود، دنیس ویلنوو و جان اسپیتز نوشتن فیلمنامه این فیلم را آغاز خواهند کرد. در هر صورت، برادران وارنر. دیسکاوری هنوز برای ساخت این فیلم چراغ سبز نشان نداده است و بستگی به عملکرد Dune Part 2 در گیشه دارد که در صورت اجرای تجاری موفق غیرممکن به نظر نمی رسد. رمان The Dune Messiah در واقع دومین رمان Dune Chronicles است که در سال 1969 منتشر شد و یکی از منابع اقتباسی از مینی‌سریال Children of Dune بود.

طبق اخبار منتشر شده، دنیس ویلنوو تصمیم به فیلمبرداری گرفته است برای کارگردانی Dune 3 و تکمیل سه گانه فیلم Dune.

در واقع نام این سریال برگرفته از سومین رمان تلماسه است که داستان آن بخشی از رمان مسیح و فرزندان بود. وقایع رمان Dune Messiah تقریبا 12 سال پس از وقایع کتاب اول رخ می دهد، جایی که پل هنوز هم امپراتور و ادامه نقش مسیح برای مردان آزاد است. علاوه بر این، حتی اگر میلیاردها نفر در جنگ بزرگ او جان باختند، چشم‌اندازهای او از آینده می‌گوید که این نتیجه هنوز بسیار بهتر از بدترین چیزی است که ممکن است برای بشریت رخ دهد.

تیموتی شالامه، ربکا فرگوسن، زندایا، خاویر باردم، استلان اسکاشگارد، دیو باتیستا، جاش برولین، شارلوت رمپلینگ، استیون مک کینلی هندرسون، فلورانس پوگ، کریستوفر واکن، لی سیدوکس، آستین باتلر تیم بلیک نلسون و سهیلا یعقوببرخی از بازیگرانی هستند که در فیلم Dune Part 2 حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. دنی ویلنوو وظیفه ساخت فیلم Dune، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه Dune 2 بازگشت که مانند قسمت اول، جان اسپیتز و اریک راث آنها به ویلنوو کمک کردند تا فیلمنامه این فیلم را بنویسد.

بخوانید  تعیین زمان پخش با کیفیت فیلم Shazam 2

پنجشنبه هفته پیش بود که تریلر جدیدی از فیلم Dune: Part 2 منتشر شد منتشر شد و این تریلر توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند. در حال حاضر در آخرین اخبار سینما و تلویزیونامکان انجام قسمت دیگری از فیلم تلماسه وجود دارد. ددلاین گزارش داد که دنیس ویلنوو، کارگردان هر دو فیلم Dune، تصمیم گرفته است تا عمیق‌تر به دنیای کتاب‌های Dune اثر فرانک هربرت بپردازد و سومین فیلم Dune را بر اساس رمان Dune Messiah تولید و منتشر کند.

Dune Part 2 قرار است در تاریخ 3 نوامبر اکران شود.