دنباله 28 روز بعد به کارگردانی دنی بویل


دنی بویل به‌عنوان کارگردان و الکس گارلند به‌عنوان نویسنده دوباره برای ساخت دنباله‌ای بر «28 روز بعد» با هم همکاری می‌کنند.

در آخر اخبار سینما و تلویزیون، دنباله یکی از تحسین شده ترین فیلم های ترسناک زامبی در دست ساخت است. پس از گذشت دو دهه، دنباله فیلم 28 Days Later در دست ساخت است که 28 Years Later نام خواهد داشت. دنی بویل و الکس گارلند که به ترتیب کارگردانی و نویسندگی فیلم 28 Days Later را بر عهده داشتند، برای کارگردانی و نویسندگی این فیلم بازخواهند گشت.

دنی بویل و الکس گارلند

منابع نزدیک به فیلم می گویند که بویل و گارلند در حال عرضه فیلم به شرکت ها و سرویس های پخش مختلف هستند و انتظار می رود این هفته با مشتریان احتمالی ملاقات کنند. پیش از این در سال 2007 فیلم 28 هفته بعد که دنباله ای بر فیلم اول بود اکران شد اما نتوانست اجرای موفق قسمت اول را تکرار کند. این فیلم از نظر داستانی بیشتر دنباله‌ای مستقل بود و بویل و گارلند فقط به عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت می‌کردند. علاوه بر این، منابع نزدیک ادعا می کنند که این فیلم، 28 سال بعد، می تواند شروع یک سه گانه جدید باشد.

بویل اولین اثر را کارگردانی خواهد کرد و گارلند فیلمنامه هر سه اثر را خواهد نوشت. بودجه هر قسمت 75 میلیون دلار تخمین زده شده است. آنها امیدوارند هر سه قسمت را سبز کنند، اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. کیلیان مورفی، نائومی هریس، مگان برنز، کریستوفر اکلستون، برندان گلیسون، نوآ هانتلی، دیوید اشنایدر و لوک مابلی از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم 28 روز بعد به ایفای نقش پرداختند.

بخوانید  آلدن رینگ در صدر لیست بازی های رها شده و تکمیل شده سال 2022 قرار دارد

دنی بویل که پیش از این برنده اسکار بهترین کارگردانی برای فیلم میلیونر زاغه نشین شده بود، Yesterday را در سال 2019 کارگردانی کرد و کارگردانی هر شش قسمت پیستول در سال 2022 خواهد بود. الکس گارلند او در این سال ها بیشتر به خاطر کارگردانی آثاری چون Ex Machina، Annihilation، Men and Devs شناخته می شود و اخیرا نیز فیلم Civil War را کارگردانی کرده است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر