دنباله‌های Astro Bot برای استفاده از شخصیت‌های پلی‌استیشن لازم نیستند

به گفته مدیر بازی Astro Bot، تیم سازنده هیچ تعهدی برای استفاده از شخصیت های محبوب پلی استیشن در بازی های آینده این سری ندارد.

Team Asubi Studios با بازی آینده Astro Bot به عنوان اولین بازی اصلی این سری پیش می رود و وعده های هیجان انگیزی را در مورد محتوای آن به طرفداران داده است. بازیکنان می توانند در مراحل مختلف بازی در 6 طرح کهکشانی منحصر به فرد پیشرفت کنند و با بیش از 150 شخصیت متمایز از تاریخ پلی استیشن ملاقات کنند. اگرچه حضور این شخصیت ها یکی از دلایل محبوبیت بازی قبلی یعنی Astro’s Playroom در بین طرفداران بود، آیا انتظار داریم حضور این شخصیت ها به یک سنت همیشگی برای سریال تبدیل شود؟

در این راستا نیکلاس دوستمدیر خلاق Astro Bot خاطرنشان کرد که بازی های آینده سری Astro لزوماً دارای شخصیت های محبوب پلی استیشن نخواهند بود. کارگردان توضیح داد که اگرچه تصمیم به گنجاندن نمادهای پلی استیشن در اوایل توسعه Astro Bot گرفته شد، اما هیچ الزامی برای تکرار آن در بازی‌های آینده وجود نداشت. دوست معتقد است که به لطف انعطاف پذیری و گستردگی بالای Astro به عنوان یک سری، تیم Asubi تمرکز زیادی روی جزئیات نخواهد داشت.

شخصیت های نمادین تاریخ پلی استیشن در قالب روبات های Astro Bot

مدیر خلاق Astro Bot افزود: زمانی که ساخت این بازی را شروع کردیم، صحبت هایی در مورد طراحی روی آیکون های پلی استیشن داشتیم. با وجود اینکه نظرات اعضای تیم سازنده متفاوت بود و می خواستیم با بال های خودمان پرواز کنیم تا عقب نمانیم، تصمیم گرفتیم از کدهای معروف پلی استیشن در بازی استفاده کنیم. چون قبلا این کار را انجام می دادیم و حالا می توانیم در بازی جدید از آن استفاده کنیم. این طرز فکر ما برای شروع توسعه Astro Bot بود. با این حال، اگر در آینده ماجراجویی های جدیدی داشته باشیم که کاملاً حول محور Astro می چرخد ​​و خبری از نمادهای پلی استیشن نباشد، فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشد.

بخوانید  اندی سرکیس بازیگر گلوم همچنان می خواهد برای فیلم های جدید ارباب حلقه ها بازگردد

وی ادامه داد: “به نظر من تا زمانی که ویژگی های کلیدی و کیفیت تجربه بازی عالی باشد، هر چیزی امکان پذیر خواهد بود. مجموعه Astro یک IP بسیار منعطف است و من واقعاً این ویژگی را دوست دارم. ما توسعه بازی را با یک ظاهر خالص ادامه دادیم. قلب و تلاشی برای گفتن داستان نداشتند، بنابراین برای ما، جزییات ارزش زیادی ندارند، به جز طراحی شخصیت که باید رعایت شود و سایر ویژگی های بازی گسترده است، به همین دلیل است که ما در مورد آن آرامش داریم. آینده سریال

Astro Bot در تاریخ 16 سپتامبر 1403 (6 سپتامبر 2024) برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. قیمت این بازی کامل 60 دلار است و شامل هیچ گونه پرداخت درون برنامه ای نمی شود. تیم Asobi همچنین به خریداران بسته های اضافی رایگان را قول داده است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر