دستینی 2 فنارتیست پس از ارجاع یک کات سین جدید به آثار هنری آنها، پول پرداخت می شود

فصل عمیق Destiny 2 این هفته یک کات سین جدید را نشان داد که منشأ The Witness را توضیح می دهد، اما یک هنرمند طرفدار متوجه شد که یکی از تصاویر استفاده شده در کات سین به طرز شگفت انگیزی برای یکی از آثار خودشان آشنا به نظر می رسد.

هنرمند جولیان فایلونا، با نام مستعار ElementJ21، متوجه لحظه‌ای در کات سین انیمیشن شد که شباهت زیادی به یکی از هنرهای طرفداران Destiny 2 با عنوان The Veil of Darkness داشت. پس از توئیت مقایسه بین این دو تصویر، حساب رسمی Destiny 2 به این سردرگمی اعتراف کرد و گفت که برای ارائه اعتبار و غرامت با هنرمند تماس خواهند گرفت.

در حالی که Bungie با ارائه اعتبار و غرامت، کار درستی از طرف هنرمند انجام می‌دهد، این اولین باری نیست که فن آرت به طور تصادفی به مواد رسمی Destiny 2 راه پیدا می‌کند، با سردرگمی مشابهی در ملکه جادوگر 2021 تریلر.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  معرفی انیمیشن جدید پوکمون استاپ موشن برای نتفلیکس با انتشار تریلرتوییت Bungie توضیح می‌دهد که «یک فروشنده خارجی که به ایجاد این کات سین کمک کرده است، به اشتباه از این هنر به عنوان مرجع استفاده کرده است، با این فرض که هنر رسمی Bungie است». Artist ElementJ21 قبلاً The Veil Of Darkness را در سایت پست کرده بود سایت انجمن Bungieکه باعث می شود وقتی تصویر در جستجوی Google Image ظاهر می شود یک برچسب وب سایت Bungie را نشان دهد، بنابراین به راحتی می توان متوجه شد که چگونه سردرگمی به وجود آمده است.