در ویدیوی پشت صحنه جنگ ستارگان یاغی ها، مکان های مختلف را به نمایش بگذارید

در تریلر جدید Star Wars Outlaws می توانید برخی از مراکز جرم و جنایت و شرایط اسفبار را مشاهده کنید.

در بازی Star Wars Outlaws، Massive Entertainment و Ubisoft می خواهند بازیکن را در نقش Key Wes قرار دهند، دزدی که در کهکشان کاوش می کند. برای اینکه بازیکن با گروه ها و سندیکاهای جنایی مختلف مانند Jabba the Hutt و پیروانش روبرو شود. هدف سازندگان ارائه یک تجربه فانتزی کامل از جنگ ستارگان است.

در حال حاضر، در یک ویدیو از پشت صحنه، برخی از اعضای تیم سازنده بازی جهان باز، مکان هایی را فاش کرده اند که به عنوان نقاط جرم و جنایت شناخته می شوند و شرایط بسیار بدی برای بازیکنان برای سفر دارند. سیاره Tatooine، یکی از اصلی ترین مکان های جنگ ستارگان که طرفداران آن را می شناسند. این مکان در بازی با الهام از وسترن های اسپاگتی نشان داده می شود. با این حال، تیم سازنده به تاریخچه این مکان در سریال جنگ ستارگان وفادار است.

در عین حال توشارا که در اولین نمایش گیم پلی حضور پررنگی داشت، مکانی است که از پایه طراحی شده است. این مکان دارای تنوع محیطی زیادی خواهد بود. از دشت‌های بادگیر گرفته تا مکان‌های بیابانی و میروگانا، شهر خنکی که درون صخره‌ای عظیم ساخته شده است.

ویدیوها را در یوتیوب تماشا کنید

اکوسیستم های مختلف شخصیت های خاص خود را دارند. نه تنها گیاهان و حیوانات آنها خاص هستند، بلکه فرهنگ مردمان آنها نیز متفاوت است. زندگی آنها با جایی که خانه می نامند تعریف می شود. بر انیمیشن مکان ها به دلیل اصالت در طراحی و توجه به جزئیات تاکید شده است.

بخوانید  سیستم مورد نیاز و حداقل مشخصات سیستم توصیه شده برای Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Outlaws 2024 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC در دسترس خواهند بود.