در نظرسنجی جدید Capcom هیچ اشاره ای به فروشگاه مایکروسافت نشده است


کپکام نظرسنجی جدیدی را برای پایان سال طراحی کرده است که در آن به طرز عجیبی از فروشگاه مایکروسافت خبری نیست.

Capcom در حال انجام تحقیقات مختلف است و آخرین مورد در پایان سال جاری است 2022 به گونه ای طراحی شده است که بر ایجاد آگاهی و هیجان مردم در مورد کار شرکت در سال آینده و پس از آن متمرکز شود. اگرچه Monster Hunter Rise یکی از اولین بازی‌هایی است که در سال 2023 بر روی Xbox Game Pass عرضه می‌شود، اما وقتی از گیمرهای ایکس‌باکس پرسیده شد که چگونه بازی‌ها را ترجیح می‌دهند، پاسخ عجیبی می‌دهند.

برخلاف نظرسنجی‌های قبلی، این نظرسنجی برای بازخورد بازیکنان چندان باز نیست و وقتی از این سوال پرسیده می‌شود که «چگونه بازی‌ها را ترجیح می‌دهی؟»، گزینه‌های مختلفی برای پلتفرم‌ها و فروشگاه‌های دیگر قابل مشاهده است. اما نام مایکروسافت و فروشگاه Xbox وجود ندارد. فقط گزینه های دیگری وجود دارد که در آنها امکان نوشتن پاسخ مورد نظر وجود ندارد.

با توجه به اینکه Mega Man Battle Network Legacy Collection تنها بازی ای است که به طور رسمی عدم عرضه آن بر روی ایکس باکس تایید شده است، این یک اشتباه عجیب است و در فرم به هیچ عنوان اشاره ای به پلتفرم های ایکس باکس نشده است. البته این مسابقه شامل همه اخبار بد نیست و خبر خوب این است که هر دو بازی Dragon’s Dogma 2 و Pragmata جزو آثار تایید شده کپکام برای عرضه در سال 2023 هستند که ممکن است طرفداران را امیدوار کند.

اگرچه هر دو اثر با زمان اکران فاصله زیادی دارند، اما حداقل ذکر آنها نکته مثبتی است. علاوه بر این با پاسخ دادن به این نظرسنجی به والپیپری به شکل زیر از شخصیت های مختلف این شرکت برای کامپیوتر یا موبایل خود دسترسی خواهید داشت.

بخوانید  پیوستن کرنان شیپکا به دواین جانسون و کریس ایوانز در فیلم کمدی اکشن جدید آمازون

تصویر زمینه شخصیت های مختلف Capcom در نظرسنجی اواخر سال 2022

چه انتظاری از Capcom در سال 2023 دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تحریریه مجله بازی یک گیمر