در میان شایعات Eminem، رویداد Fortnite ‘Big Bang’ نوید شروع جدیدی را برای بازی می دهد


اپیک گیمز رویداد بعدی بازی بتل رویال Fortnite را اعلام کرد. بیگ بنگ، همانطور که از آن یاد می شود، در روز شنبه، 2 دسامبر، به Fortnite می آید. Epic در بیانیه‌ای اعلام کرد که این رویداد آغازی جدید برای Fortnite خواهد بود. پست وبلاگ.

رویداد بیگ بنگ فورتنایت در ساعت 11 صبح به وقت PT / 2 بعد از ظهر به وقت شرقی در 2 دسامبر آغاز می شود و افراد می توانند برای رویداد ویژه که 30 دقیقه قبل از آن شروع می شود وارد سرورها شوند.

بیگ بنگ به بازی Fortnite می آید
بیگ بنگ به بازی Fortnite می آید

اطلاعات بسیار کمی در مورد خود این رویداد وجود دارد، اما Epic هشدار داده است که رویداد بیگ بنگ دارای چراغ های چشمک زن است. به افرادی که سابقه حساسیت به نور، تشنج، از دست دادن هوشیاری یا سایر شرایط مرتبط با بیماری صرع دارند، توصیه می شود قبل از ورود با پزشک مشورت کنند. Epic اضافه کرد که افراد، حتی اگر از قبل وضعیت سلامتی نداشته باشند، همچنان ممکن است در طول انفجار بزرگ “سرگیجه، تشنج، تشنج یا غش” را تجربه کنند. اپیک به مردم توصیه کرده است که در صورت بروز هر گونه ناراحتی در طول رویداد، فوراً بازی Fortnite را متوقف کنند.

Epic همچنین به بازیکنان هشدار داد که تجربیات رسمی Fortnite ایجاد شده توسط Epic در ساعت 9 صبح PT / 12 بعد از ظهر به وقت شرقی در تاریخ 2 دسامبر غیرفعال خواهند شد تا برای رویداد آماده شوند. تجربه‌های ایجادشده توسط سازندگان تا زمانی که زمان خاموشی در ساعت 23:30 به وقت شرقی در 2 دسامبر آغاز شود، آنلاین باقی می‌مانند.

طبق گزارش ها، دیتامینرها کشف کرده اند که رویداد Big Bang بزرگترین به روز رسانی فورتنایت از نظر اندازه فایل خواهد بود. علاوه بر این، گزارش هایی از رویدادی با حضور رپر امینم وجود دارد که ممکن است به عنوان یک شخصیت قابل بازی به بازی بپیوندد. در این فاش همچنین به کراس اوور لگو و همچنین حالت‌های «سرعت و مسابقه» اشاره شده است.

بخوانید  L'histoire des zombies d'hier à aujourd'hui + vidéo

ظاهراً گروه لگو به اطلاعیه بیگ بنگ اپیک با انتشار تصویری از لاما معروف فورتنایت در قالب لگو پاسخ داده است.

GameSpot به محض اعلام بیگ بنگ اطلاعات بیشتری در مورد آن ارائه خواهد کرد.

فورتنایت اخیراً به عنوان بخشی از یک رویداد بازگشتی به نقشه اصلی فورتنایت بازگشته است. این بسیار محبوب شد و به منجنیق کردن Fortnite به بالاترین پایه بازیکن تا کنون کمک کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.E mail manager.