در مجموعه جعبه‌های تالکین و نسخه‌های جدید کلکسیونر ارباب حلقه‌ها صرفه‌جویی زیادی کنید.

اعضای حلقه هدف می‌توانند خرید گسترده‌ای انجام دهند و 50 درصد تخفیف برای بازی‌های ویدیویی، بازی‌های رومیزی، پازل، کتاب و موارد دیگر کسب کنند. وقتی صحبت از کتاب می‌شود، تعداد کمی از کتاب‌های موجود در کاتالوگ به اندازه کتاب‌های جی‌آر‌آی تالکین جذاب هستند و کتاب‌های متنوعی درباره ارباب حلقه‌ها و هابیت واجد شرایط پس‌انداز هستند.

قبل از مرور مجموعه، حتما در Target Circle ثبت نام کنید. عضویت کاملا رایگان است و ثبت نام فقط چند ثانیه طول می کشد. سپس می توانید دو کالای واجد شرایط را به سبد خرید خود اضافه کنید تا تخفیف اعمال شده به صورت خودکار را مشاهده کنید. در اینجا نگاهی به معاملات مورد علاقه ما تالکین در Target، از جمله نسخه‌های محدود، آثار هنری و نسخه‌های کلکسیونی پیش‌سفارش می‌اندازیم. و می‌توانید کل کتابخانه کتاب‌های تالکین Target را در اینجا مرور کنید.

پس از پایان یافتن مرور سرزمین میانه، مجموعه اختصاصی مانگا، رمان های گرافیکی و مجموعه جعبه های داستانی را در Target بررسی کنید. طرفداران ترسناک و فانتزی تاریک باید نگاهی به لیست گسترده ما از معاملات کتاب استیون کینگ بیاندازند. و از آنجایی که می‌توانید دسته‌ها را با هم ترکیب کنید، مطمئن شوید که مجموعه ما از بهترین بازی‌های ویدیویی موجود در تخفیف 50 درصدی Target را در فروش B1G1 بررسی کنید.


نسخه های کلکسیونی LOTR و The Hobbit (پیش سفارش)

نسخه های کلکسیونی ارباب حلقه ها
نسخه های کلکسیونی ارباب حلقه ها

نمادین ترین آثار تالکین نسخه های جدیدی در دست ساخت دارند و سه گانه The Hobbit، The Lord of the Rings و The Silmarillion در ماه های آینده دوباره اکران خواهند شد. این جلدهای گالینگور زیبا با هنر جلد جدید خود کاملاً خیره کننده به نظر می رسند و مطمئناً در هنگام عرضه کالای داغی خواهند بود. برای اطمینان از دریافت نسخه، به زودی پیش‌سفارش را در نظر بگیرید. ما یک نقطه نرم برای The Hobbit: Collector’s Edition (Hardcover) داریم که در ماه اوت عرضه می شود، اما در اینجا نگاهی به تمام نسخه های آینده داریم. توجه داشته باشید که مجموعه جعبه‌های نسخه کلکسیونی شامل The Fellowship of the Ring، The Two Towers و The Return of King است.

بخوانید  فروش روز یادبود Best Buy با تخفیف‌هایی برای بازی‌ها، لپ‌تاپ‌ها و موارد دیگر همراه است

نسخه های مصور باشکوه تالکین

نسخه لوکس هابیت مصور
نسخه لوکس هابیت مصور

این نسخه‌های مصور نه تنها در قفسه‌ی کتابخانه عالی به نظر می‌رسند، بلکه شامل ده‌ها تصویر منحصربه‌فرد نیز می‌شوند که توسط خود تالکین کشیده شده‌اند تا به زندگی سرزمین میانه کمک کنند. نسخه‌های «نسخه استاندارد» با جلد سخت «ارباب حلقه‌ها»، «هابیت» و «سیلماریلیون» وجود دارد که هر کدام از آن‌ها با تخفیف 50 درصدی در بالای B1G1 تخفیف زیادی دارند. سپس نسخه های لوکس هستند که با کیس عرضه می شوند. نسخه لوکس مصور هابیت در ماه اکتبر منتشر می شود، در حالی که ارباب حلقه ها و سیلماریلیون اکنون در دسترس هستند.

برخی از آنها حتی با یک قاب همراه هستند که باعث می‌شود بسیار عالی به نظر برسند و لایه دیگری از محافظت در برابر عناصر اضافه می‌کند. بهتر از همه، هر شش کتاب در حال حاضر در کنار تبلیغات B1G1 با 50 درصد تخفیف به فروش می‌رسند و این شانس را به شما می‌دهد که آنها را با قیمت بسیار پایین تهیه کنید.


جعبه ها

مجموعه جعبه تاریخچه سرزمین میانهمجموعه جعبه تاریخچه سرزمین میانه
مجموعه جعبه تاریخچه سرزمین میانه

تعدادی از جعبه‌های تالکین نیز با تخفیف 50 درصدی برای B1G1 واجد شرایط هستند که به شما امکان می‌دهد تعدادی کتاب را با قیمت‌های بسیار با تخفیف تهیه کنید. طرفداران فداکار تالکین می‌خواهند نسخه‌ی در حال انتشار حماسه «تاریخ زمین میانه» را تماشا کنند، مجموعه‌ای 12 جلدی که نگاهی عمیق به سرزمین میانه در هر دوره ارائه می‌کند. دو مجموعه اول در حال حاضر موجود است و دو مجموعه آخر در ماه های آینده وارد خواهند شد. این مجموعه های گالینگور زیبا بسیار گران هستند، اما با تبلیغات Target می توانید در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید و هر چهار مجموعه را ایمن کنید. برای چیزی منحصربه‌فرد، مجموعه شعرهای جمع‌آوری شده از جی‌آر.آر تالکین باکس (جلد گالینگور) را بررسی کنید، که قبل از انتشار در سپتامبر برای پیش‌سفارش آماده است. همچنین یک مجموعه جعبه گالینگور زیبا شامل هر سه جلد از سه گانه ارباب حلقه ها به قیمت 47 دلار (84 دلار) وجود دارد. شما می توانید این مجموعه را با هر یک از مجموعه های دیگر در این لیست جفت کنید. برای یک معامله خوب، مجموعه پنج کتاب تاریخچه سرزمین میانه و مجموعه داستان های فانتزی تالکین را بررسی کنید.

 • تاریخچه سرزمین میانه، مجموعه جعبه 1: سیلماریلیون، داستان های ناتمام، کتاب قصه های گمشده، قسمت های 1 و 2 (گالینگور) – 76 دلار (دلار)125)
 • The Story of Middle-earth، جعبه 2: The Lays of Beleriand، The Making of Middle-earth، The Lost Road (نسخه پشتی) – 72 دلار (دلار)100)
 • The Story of Middle-earth، جعبه 3: بازگشت سایه ها، خیانت به ایزنگارد، جنگ حلقه، سائورون شکست خورده (با جلد گالینگور) (منتشر شده در 13 اوت) – 113 دلار (دلار)125)
 • The History of Middle-earth، جعبه 4: The Ring of Morgoth، The War of the Jewels، The Peoples of Middle-earth، Index (منتشر شده در 10 سپتامبر) – 113 دلار ($)125)
 • مجموعه شعرهای جمع آوری شده جی آر آر تالکین (جلد گالینگور) (منتشر شده در 17 سپتامبر) – 113 دلار (دلار)125)
 • مجموعه تاریخچه کامل جعبه‌دار سرزمین میانه (گالینگور) – 143 دلار (دلار)250)
 • مجموعه جعبه سه گانه هابیت و ارباب حلقه ها (جلد شومیز، پیوند رسانه ای) – 21 دلار
 • مجموعه جعبه هابیت و ارباب حلقه ها (شومیز) – 40 دلار
 • مجموعه جعبه ارباب حلقه ها (جلد گالینگور) – 47 دلار (دلار).84)
 • ست جعبه جیبی لوکس The Hobbit and the Lord of the Rings (جلد چرمی) – 35 دلار
 • مجموعه باکس The Great Tales of Middle-earth (سخت پشتی) – 95 دلار
 • The History of Middle-earth، مجموعه 5 کتاب در جعبه (شومیز) – 29 دلار (دلار)50)
 • مجموعه جعبه داستان‌های فانتزی تالکین: خواننده تالکین، سیلماریلیون، داستان‌های ناتمام، سر گاواین و شوالیه سبز (شومیز) – 24 دلار (دلار)36)
بخوانید  تأخیر اکران فیلم آکوامن ۲

کتاب های بیشتر تالکین

رمان گرافیکی هابیترمان گرافیکی هابیت
رمان گرافیکی هابیت

تالکین در طول زندگی حرفه‌ای خود داستان‌های زیادی تولید کرد که بسیاری از آنها در قالب‌های مختلف بازنشر شده‌اند. بنابراین اگر چیزی در بالا توجه شما را جلب نکرد، مطمئن شوید که برخی از موارد دلخواه دیگر ما را در زیر بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر