در طول فروش تابستانی GOG، بازی‌های بزرگ رایانه شخصی تمام دوران را با قیمت‌های پایین خریداری کنید

فروش تابستانی GOG اکنون فعال است و تخفیف‌های بسیار زیادی را برای صدها بازی رایانه شخصی ارائه می‌کند. مانند تمام فروش‌های GOG، معاملاتی از سرتاسر تاریخ این پلتفرم، از کلاسیک‌های امتحان شده و واقعی گرفته تا آخرین نسخه‌ها وجود دارد – و در برخی موارد، می‌توانید بازی‌های باورنکردنی در تمام دوران را تنها با چند دلار خریداری کنید.

برای مثال، می‌توانید نسخه‌های پیشرفته Baldur’s Gate و Baldur’s Gate II را به ترتیب با قیمت 5 و 3 دلار دریافت کنید. به طور معمول هر دو CRPG کلاسیک 20 دلار قیمت دارند، بنابراین تخفیف های بسیار قابل توجهی هستند. اگر این برای رفع تشنگی CRPG شما کافی نیست، می‌توانید Divinity: Original Sin 2 را با قیمت 13.49 دلار (معمولاً 45 دلار)، Dragon Age: Origins با قیمت 3.19 دلار (معمولاً 20 دلار)، یا Pillars of Eternity II: Deadfire – Obsidian Edition با قیمت 15 دلار انتخاب کنید. (به جای 60 دلار).

برخی دیگر از معاملات ارزان قیمت عبارتند از Yooka-Laylee و Impossible Lair: Deluxe Edition با قیمت 4.75 دلار (معمولاً 48 دلار)، SteamWorld Heist با قیمت 1.49 دلار (15 دلار) و Deus Ex: Mankind Divided Digital Deluxe Edition با قیمت 6.74 دلار (به جای 45 دلار). همچنین چند مجموعه چند بازی در فروش فوق العاده وجود دارد، از جمله مجموعه Yakuza Complete Series که شامل هفت بازی است: Yakuza 0، Yakuza Kiwami، Kiwami 2، نسخه های بازسازی شده Yakuza 3 تا 5، و Yakuza 6: The Song. زندگی – همه فقط با 50.39 دلار، بیش از 50 درصد تخفیف از قیمت معمولی مجموعه 112 دلاری. همچنین Metro Franchise Bundle نیز وجود دارد که شامل هر چهار بازی در سری FPS اتمسفر با قیمت 9.51 دلار (معمولاً 60 دلار) می شود.

بخوانید  تریلر فصل دوم خانواده اژدها; او سعی می کند تاج و تخت را تصاحب کند

اینها فقط مجموعه کوچکی از معاملات بازی های رایانه شخصی هستند که در طول فروش تابستانی GOG در دسترس هستند. می توانید لیستی از معاملات مورد علاقه ما را در زیر مشاهده کنید، یا برای مرور کاتالوگ کامل به GOG بروید.

تخفیف تابستانی GOG تا 10 جولای ادامه دارد، بنابراین شما فقط یک هفته فرصت دارید تا از این تخفیف‌ها استفاده کنید.

پیشنهادات فروش تابستانی GOG

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر