در تریلر جدید Dead Island 2، مهارت های رایان اسلتر را به نمایش بگذارید


تریلر جدیدی برای نشان دادن مهارت های شخصیت رایان، یکی از 6 قاتل در Deep Silver’s Dead Island 2 منتشر شده است.

از جدیدترین تازه های بازی، باخبر می شویم که تریلر کوتاه جدیدی از بازی Dead Island 2 توسط کمپانی Deep Silver با محوریت شخصیت رایان، یکی از 6 شخصیت قابل انتخاب این بازی ویدیویی منتشر شده است. رایان به عنوان یک رقصنده به تجهیزات آتش نشانی مجهز شده و می خواهد برادرش را پیدا کند. مانند دیگر قاتلان، رایان دارای مهارت های ذاتی منحصر به فرد است.

مهارت Retaliation زمانی که رایان از حمله دشمن جلوگیری می کند یا طفره می رود، قدرت محدودی را تقویت می کند. مهارت Toggle بعد از کشتن هر زامبی سلامت را بازیابی می کند. ترکیب این دو توانایی یک سبک بازی انعطاف‌پذیر را فراهم می‌کند که با عزم و اراده رایان مطابقت دارد.

بازی Dead Island 2 28 آوریل 2023 (8 مه 1402) برای Xbox Series X | این بازی برای Xbox Series S، Xbox One، PlayStation 5، PlayStation 4 و PC (در پلتفرم فروشگاه Epic Games) منتشر خواهد شد. در این بازی بازیکنان باید پس از شیوع بیماری در لس آنجلس و سانفرانسیسکو برای زنده ماندن تلاش کنند.

دانلود فیلم آپارات

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  تنظیم کننده ضد انحصار اتحادیه اروپا تصمیم گیری در مورد تصاحب اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت را به تاخیر انداخت