دره دریم لایت دیزنی: چگونه قفل مایک و سالی را باز کنیم

دره دریم لایت دیزنی خانه بسیاری از شخصیت‌های پیکسار است، اما تعداد کمی مانند مایک وازوفسکی و سالی دو نفره هیولاهای شرکت هیولاها باعث شادی می‌شوند. هنگامی که آماده اضافه کردن این دو احمق به دره خود هستید، در زیر به شما خواهیم گفت که چگونه این کار را انجام دهید.

چگونه قفل مایک و سالی را در دره دریم لایت دیزنی باز کنیم

مایک وازوفسکی و سالی را می‌توان با باز کردن قلمرو Monsters Inc. در قلعه رویایی برای 15000 Dreamlight باز کرد. با این کار کوئست “Escape Claws” آغاز می شود. وارد دروازه پادشاهی شوید و یک صحنه سریع را تماشا کنید، سپس درب فلزی بزرگ را در اولین اتاق پادشاهی جدید بررسی کنید.

به کمدهای نزدیک بروید و آنها را بررسی کنید تا لباس هیولا گم شده و پیدا شده را پیدا کنید، که می توانید آن را در موجودی خود باز کنید تا Monster Ears و کلاه ایمنی هیولاهای Inc. را دریافت کنید. به کمد لباس خود بروید و این موارد را اعمال کنید، وقتی از شما خواسته شد یک سلفی بگیرید. و در نهایت متوجه خواهید شد که از طریق درب فلزی بزرگ فوق الذکر دسترسی دارید.

با پاک کردن این گل به مایک و سالی کمک کنید.
با پاک کردن این گل به مایک و سالی کمک کنید.

در اتاق بعدی، با سولی صحبت کنید و شروع به کمک به اطراف کنید. از قوطی آبیاری سلطنتی خود روی گودال های لجن حلزون استفاده کنید، سپس تمام زباله های مهمانی را بردارید. به سولی برگردید و به او بگویید که کارتان تمام شده است، سپس از شما می خواهد که برایش قهوه درست کنید.

ایستگاه قهوه در اتاق پذیرایی که برای اولین بار به آنجا رسیدید قرار دارد. به آنجا برگردید و Coffee x6، Sugar x3 و Non-Dairy Screamer x1 را جمع آوری کنید. در قهوه ساز، Coffee x5 را برای تهیه قهوه Sulley اضافه کنید، سپس Coffee x1، Sugar x3 و Non-Dairy Screamer x1 را برای تهیه قهوه مایک اضافه کنید. هر دو آبجو را به مایک وازوفکسی ببرید.

بخوانید  تمایل جیمز گان به تولید فیلم هیتمن پیش از کارگردانی Guardians of the Galaxy

پس از صحبت با مایک، او خود را در دام دنیای انسان ها می بیند، در این صورت باید راهنمای اضطراری را پیدا کنید. این آیتم روی میز درست در کنار جایی است که شما هستید، پس آن را جمع کنید و به Sulley بیاورید.

شما باید سه فیوز در منطقه پیدا کنید. اولی روی جعبه ابزار قرمز رنگ در پشت اتاق، دومی روی میز نزدیکترین به ورودی اتاق، و سومی روی میز دوم تا آخرین اتاق است.

تمام فیوزها را به جعبه فیوز بیاورید و آنها را وارد کنید، سپس روی زمین راه بروید و همه خطوط برق را دوباره وصل کنید. ممکن است گاهی لازم باشد با چرخ دستی‌های اینجا تعامل داشته باشید تا آنها را کنار بزنید تا بتوانید نقاط اتصال خط برق را آشکار کنید. وقتی کارتان تمام شد، مایک برمی‌گردد و از شما می‌خواهد که دوباره با سالی صحبت کنید تا به این کوئست پایان دهید و تلاش جدیدی به نام «چشم بر جایزه» شروع کنید.

همه خطوط برق را دوباره وصل کنید.
همه خطوط برق را دوباره وصل کنید.

با مایک صحبت کنید تا به شما بگوید چیزی پیدا کنید تا در پذیرش را باز کنید. به جعبه ابزار قرمز رنگ در پشت اتاق (جایی که قبلاً اولین فیوز را پیدا کردید) بروید و آن را بررسی کنید تا جعبه ابزار MIFT را دریافت کنید. از این جعبه ابزار روی در پذیرش برای دسترسی به بک آفیس استفاده کنید، سپس برای جمع آوری کارت های کلیدی به پذیرش بروید.

با مایک صحبت کنید، سپس وارد در قرمز نزدیک شوید. در داخل، پرده ها را باز کنید و نقاشی را در پنجره بررسی کنید، سپس نقاشی کنار تخت را بررسی کنید. در نهایت، نقاشی نزدیک در را بررسی کنید، سپس از این اتاق خارج شوید و با مایک صحبت کنید.

بخوانید  اضافه شدن چهار بازی کلاسیک جدید به سرویس Nintendo Switch Online

بعد، از در آبی عبور کنید که در آن باید سه عکس سرنخ بگیرید. از پوستر آستروجت بالای کشوها، عکس کتاب روی زمین کنار قفسه کتاب و عکس ستاره های روی سقف عکس بگیرید.

در نهایت وارد در سبز شده و آسیب های روی زمین را الک کنید تا کوسن Whoopee را دریافت کنید. آن را نزد مایک ببرید تا آخرین درخواست خود را به شما بگوید: سه قوطی نوشابه را از دستگاه های نوشابه در پذیرایی جمع آوری کنید.

به دستگاه نوشابه قرمز بروید و یک قوطی نوشابه قرمز تهیه کنید. سپس، روی سوئیچ سمت چپ دستگاه نوشابه آبی کلیک کنید تا آن را روشن کنید، سپس به دنبال قوطی نوشابه آبی بگردید. در نهایت کلنگ خود را بیرون آورده و دستگاه نوشابه سبز را بیرون بیاورید تا قوطی نوشابه سبز را دریافت کنید.

آپارتمان مایک و سالی را می توان پس از کمک به آنها در دره شما قرار داد.آپارتمان مایک و سالی را می توان پس از کمک به آنها در دره شما قرار داد.
آپارتمان مایک و سالی را می توان پس از کمک به آنها در دره شما قرار داد.

پس از انجام تمام این کارها، در نهایت می توانید خانه مایک و سالی را در دره خود راه اندازی کنید تا سالی ظاهر شود. با او صحبت کنید و او از شما می خواهد که مایک را در پادشاهی هیولاها بررسی کنید، پس به آنجا برگردید. پس از گپ زدن با او و گرفتن عکس، او نیز به دره شما باز خواهد گشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دره دریم لایت دیزنی، مرکز راهنمای جامع ما را بررسی کنید.