داگ کاکل، بازیگر گرالت، تشخیص سرطان را فاش می‌کند، اجتماع ویچر در اطراف او جمع می‌شود

کاکل در The Witcher، The Witcher: Assassins of Kings و The Witcher 3: Wild Hunt صداپیشگی گرالت را بر عهده داشت. اینکه آیا او برای The Witcher 4 بازخواهد گشت یا خیر، مشخص نیست. داستان گرالت در The Witcher 3 به پایان رسید، اما این لزوما مانع از بازگشت شخصیت نمی شود.

پس از اینکه کاکل این خبر را به اشتراک گذاشت، بسیاری حمایت خود را نشان دادند، از جمله حساب رسمی توییتر بازی ویدیویی Witcher. “ما بهترین آرزوهایمان را برای شما ارسال می کنیم! ما می دانیم که شما می توانید این را شکست دهید، ویچر! توسعه دهندگان گفتند. Marcin Momot، مدیر انجمن جهانی CD Projekt Red گفت“با آرزوی بهبودی سریع، داگ!” متیو مرسر از نقش انتقادی پاسخ داد“تو متوجه شدی، داگ! همه عشق را بفرست، و ما همه در گوشه تو هستیم. <3" انجمن ویچر در Reddit (از طریق GamesRadar) همچنین اطراف کاکل جمع شد و برای او در طول درمانش آرزوی بهترین ها کرد.

خارج از مجموعه بازی، سریال The Witcher از نتفلیکس در 29 ژوئن باز می گردد و این آخرین فصلی است که هنری کاویل در نقش گرالت حضور دارد. برای فصل 4، لیام همسورث نقش گرالت را بازی خواهد کرد.

کاکل به طور عمومی تشخیص سرطان خود را به 20000 دنبال کننده خود اعلام کرد تا به افزایش آگاهی کمک کند. او از مردان بالای 50 سال خواست که «در هر صورت» آزمایش بدهند و مقاله ای از سرطان پروستات انگلستان را بازنشر کرد. کاکل گفت که «نمی‌دانست» که به سرطان پروستات مبتلا شده است و تا زمانی که یک «چک‌آپ تصادفی» از دکتر انجام داد، متوجه شد که به سرطان کامل مبتلا شده است.

بخوانید  پشتیبانی از نرخ فریم 60 به A Plague Tale: Requiem اضافه شد

پس از افشای وضعیت کاکل، جامعه گسترده‌تر ویچر گرد هم آمدند و حمایت خود را از او در حین درمان نشان دادند.

داگ کاکل بازیگر نقش گرالت در سریال The Witcher فاش کرد که سرطان دارد. کاکل 50 ساله در توییتر اعلام کرد: “سرطان پروستات کامل”.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.