دانلود پابجی موبایل PUBG Mobile بازی محبوب بتل رویال | 1gamer

به عنوان مثال اگر بخواهید از M79 استفاده کنید باید دستتان را کمی بالا بکشید تا نارنج به مسیر درست هدایت شده و به هدفی که میخواهید برخورد کند، بعد از چندبار امتحان کردن نارنجک اندازهای مختلف به مهارت کافی خواهید رسید و جای نگرانی وجود ندارد. برای سلاح های ۷.۶۲mm سعی کنید از اسکوپ های ۶x استفاده کنید، این اسکوپ ها با این نوع از سلاح ها همخوانی بیشتری دارند و باعث میشوند بر روی اهدافتان دقت و تمرکز بیشتری داشته باشید. محل قرار گرفتنتان نسبت به Zone را در نظر داشته باشید و از هم تیمی هایتان فاصله نگیرید، توجه کنید اگر بتوانید در کنار یکدیگر باشید حتی اگر یکی از هم تیمی هایتان مورد اصابت گلوله قرار بگیرید، دیگران میتوانند به سمت دشمن تیراندازی کنند و او را نجات دهند. ۲- شبیه ساز Gameloop را نصب کرده و منتظر باشید AOW Engine نصب شود و مراحل آن به طور کامل طی گردد. سخت افزار و اینترنت، اگر در بازی لگ دارید قطعا به این دو عامل مربوط است، برای اینکه از سخت افزار به شکل بهینه استفاده کنید قسمت بالایی را به طور کامل انجام دهید. PUBG Mobile را از صفحه اصلی خود راه اندازی کنید و دستورالعمل‌های زیر را انجام دهید.

  • Sensor Tower در پستی در تشریح میزان درآمد پابجی موبایل نوشته است که با ترکیب آن با نسخه چینی این عنوان که Game For Peace نام دارد، بازیکنان PUBG به طور میانگین هر فصل از سه ماهه اول تا سه ماهه سوم سال 2020 در حدود 704 میلیون در اینبازی خرج کرده‌اند.
  • بسیاری از بخش‌های بازی مثل کلن‌ها، دوستان، صندوق نامه، امنیت کلی بازی، سیستم جلوگیری از تقلب و …
  • به تازگی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) را از تمامی مارکت ها، مثل کافه بازار، مایکت، چارخونه و … حذف کرده است.
  • به محض ورود به سایت پابجی سل با دنیایی از اکانت رو به رو می‌شوید!
بخوانید  خرید لپ تاپ های دانشجویی ارزان در بازار فروشگاه اینترنتی لیپک

اما برای استفاده از بعضی از مجله خبری یک گیمر دست شما بسته است و تنها راهکار استفاده و بهره‌مندی از آن‌ها، خرید یوسی پابجی است. ما در ادامه به اینکه یوسی چیست و چه کاربردی در این بازی دارد بیشتر اشاره خواهیم کرد. PUBG یک بازی آنلاین و در سبک بازی های بتل رویال بوده که متقاضیان این بازی به بیش از میلیون ها نفر رسیده است. ما در این مقاله به کاربرد و نحوه خرید یوسی پابجی موبایل خواهیم پرداخت. اگر گوشی شما میان‌رده، بالارده، پرچمدار یا گیمینگ است، با توجه به ویژگی‌های خوب نسخه اصلی، بهتر است نصب بازی پابجی موبایل اصل را مدنظر داشته باشید.

استفاده از برنامه‌های تغییر آی‌پی می‌تواند منجر به بن شدن شما شود

با روش دیگر، می‌توانید با تلفن، Email و یا Gmail خود وارد شوید. خرید یوسی در تعداد متنوع ۱۳ عدد، ۳۲ عدد، ۶۳ عدد، ۱۹۸ عدد، ۳۴۰ عدد، ۶۹۰عدد، ۱۸۷۵ عدد، ۴۰۰۰ عدد و۸۷۵۰ عدد در سایت ما خریداری کنید. میتوانید یوسی PUBG را در تعداد مختلف و با قیمت بسیار مناسب در این سایت خریداری کنید.

نرخ فریم: extreme

تا می‌توانید بانداژ، نوشیدنی انرژی‌زا و دیگر تجهیزات بازیابی سلامتی جمع آوری کنید زیرا در انتها تک تک آنها می‌تواند نقشی تعیین کننده برای شما داشته باشند. برای اینکار کافی است پس از اجرای بازی به بخش تنظیمات رفته و در بخش Link Account برروی شبکه اجتماعی موردنظر خود کلیک کرده و مراحل اتصال را تا انتها رفته تا بازی شما در آن شبکه اجتماعی ذخیره گردد. خیر؛ این بازی هیچ‌گونه مشکلی برای دستگاه شما ایجاد نمی‌کند.

بخوانید  دانلود پابجی موبایل 2 4.0 PUBG MOBILE بروزرسانی و نصب نسخه جدید | 1gamer

دانلود بازی جدید کامپیوتر

بازیکنان زیر 18 سال بازی پابجی موبایل پس از پشت سر گذاشتن پروسه‌ی احراز هویت می‌توانند به مدت سه ساعت در طول روز این بازی را تجربه کنند و برای خرید آیتم‌های درون برنامه‌ای نیز مقدار بسیار محدودی از ارز درون بازی برای بازیکن در نظر گرفته شده است. مکانیزم‌های این بازی همانند نسخه‌ی کره‌ای بازی پابجی، کاملا مشابه نسخه اصلی طراحی شده‌اند و شاهد همان گیمپلی در بازی پابجی موبایل هندی نیز هستیم. در این بین از میان تمامی نسخه‌های منتشر شده از بازی پابجی موبایل در کشورهای مختلف، دو نسخه‌ی جهانی و کره‌ای – ژاپنی (KR & JP) بیش از دیگر نسخه‌های این بازی مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته‌اند.

http://badorclothesworkshop.ir

تحریریه مجله بازی یک گیمر