دانلود رایگان کتاب آیین نامه رانندگی مُرداد 1402 گواهیران | driveing

دانلود رایگان کتاب آیین نامه رانندگی مُرداد 1402 گواهیران | driveing

با آموزش کاربردی به عامل انسانی می توان در نگرش افراد در خصوص نحوه رانندگی ایمن تحول اساسی به وجود آورد و از این طریق می توان گامی موثر در ارتقاء ایمنی ترافیک و کاهش تصادفات سوالات آیین نامه ۱۴۰۲ رانندگی برداشت. در اینجا مهمترین نکات آیین نامه رانندگی را به صورت خلاصه برای شما بیان میکنیم و هرکجا که لازم باشد که بیشتر موضوع را یاد بگیرید به مطالب آموزشی مربوطه لینک داده ایم که برای یادگیری بیشتر توصیه میکنیم آنها را بخوانید. خواندن این کتاب نه تنها به افرادی که به دنبال دریافت گواهینامه رانندگی هستند توصیه می شود؛ بلکه برای افرادی که گواهینامه دارند نیز بسیار مفید است. اغلب افراد با گذشت زمان بسیاری از نکات این کتاب را فراموش می کنند که با مرور دوباره، اطلاعات شان به روز و کامل می شود. در صورت دانلود کتاب آموزش رانندگی پایه سوم، شروع کتاب با معرفی موارد اولیه ماشین مانند کلاچ و ترمز و نحوخ تنظیم آینه و صندلی خواهد بود.

  • به عنوان راننده باید چه خطراتی را انتظار داشته باشید؟ پیش از مواجه با این خطرات باید چه عواملی را رعایت کنید و در حین بروز خطر درست‌ترین واکنش چیست.
  • واقعیت این است که کتاب آیین نامه پس از آزمون کاربرد چندانی ندارد به همین دلیل است که می‌توانید با دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی هم در وقت و هزینه صرفه‌جویی کنید و هم هر جایی که لازم داشتید کتاب را در اختیار داشته باشید.
  • محدودیت سرعت، اصول حرکت بین خطوط و توقف و غیره که موارد زیادی را شامل نمی‌شود.
  • از تمامی کارشناسان و صاحب نظران، مدرسین، مربیان، هنرجویان و سایر متخصصان درخواست می شود نظرات و پیشنهادات خود را در راستای بهبود مطالب کتاب و اصلاح در چاپ های بعدی به مرکز صدور گواهینامه رانندگی ارسال نمایند.
  • کاربر گرامی شما میتوانید کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه سوم را از لینک زیر به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.
بخوانید  دانلود بازی پابجی موبایل برای کامپیوتر و ویندوز Pubg Mobile PC

تمامی تابلوهای راهنمایی توضیح داده شده و سوالات مربوط به هر کدام بررسی می‌شود. یادگیری این بخش تنها با مرور چند باره خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی میسر است و بهتر است تست‌های بیش‌تری از بخش راه و علائم راهنمایی تمرین شود. هنرجوی گرامی کتاب آموزش رانندگی پایه یکم به صورت فایل پی دی اف می باشد، شما میتوانید بعد از دانلود فایل کتاب فوق در گوشی همراه، تبلت، کامپیوتر و… مشاهده نمایید توجه داشته باشید جهت مشاهده فایل کتاب آموزش رانندگی پایه یکم بایستی نرم افزارadobe reader را در دستگاه خود نصب نمایید. در گام بعدی نحوه صحیح پارک دوبل آموزش داده شده و بخش بعدی به چگونگی توقف در سطح شیب دارد پرداخته است. تمامی این موارد در کلاس‌های عملی آموزش داده می‌شود اما مطمئنا با دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی و مطالعه آن پیش زمینه بسیار مناسبی در ذهنتان شکل می‌گیرد و فرآیند یادگیری را تسریع خواهد کرد. کاربر گرامی شما میتوانید کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه سوم را از لینک زیر به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

کتاب آیین نامه رانندگی خیلی حجمش زیاده ؟

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است. هرسوالی در مورد کتاب داشتید در پایین صفحه کامنت کنید کمتر از نیم ساعت پاسخ خواهیم داد. شما مجاز هستید مطالب USAHello را تحت مجوز Creative Commons CC BY-NC-SA 4.0 کپی و توزیع مجدد کنید. ما از شما درخواست می کنیم که برای ذکر درست منابع در هنگام استفاده از مطالب ما به ویب سایت ما لینک دهید.

بخوانید  سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty: Warzone 2 حداقل و ایده آل ترین سیستم پلی مگ | 1gamer

آموزش کامل کتاب آیین نامه رانندگی

و برای تسلط بیشتر میتوانید نمونه سوالات آیین نامه گواهیار را دانلود کنید . درمورد قوانین مربوط به عابرین پیاده و افراد مسن و کودکان و دوچرخه سواران و مامورین راه و حیوانات توضیحاتی ارائه می‌کند و قوانین آیین نامه راهنمایی و رانندگی در این موارد را آموزش می‌دهد. با دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی بخش ششم در حجم کمی به شما آموزش داده می‌شود و تمامی موارد به صورت پرسش و پاسخ در چند صفحه کوتاه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین میتوانید یک آزمون رایگان آیین نامه رانندگی را از صفحه ی دانلود رایگان نمونه سوالات راهنمایی و رانندگی  مراجعه کنید و برای آشنایی با نمونه سوالات آیین نامه از آن استفاده کنید همچنین بسیاری امکانات رایگان دیگر را هم در آنجا میتوانید بیابید . سوالات آیین نامه اصلی در قالب ۳۴ نمونه سوال در داخل سایت تست درایوینگ قرار گرفته است. این سوالات با شبیه سازی با سوالات سالهای گذشته طراحی شده است و شما ضمن شرکت در این آزمونها به صورت آنلاین و مطابق با استانداردهای آزمون اصلی، می توانید به راهنمای سوالات هم دسترسی داشته باشید.

فصل سوم کتاب آیین نامه رانندگی: آشنایی با سیستم های فنی خودرو و سرویس و نگهداری

امکانش هست کتاب آیین نامه پایه سوم رو فایلی قرار بدید که قابل ویرایش باشه؟ می‌خوام توی adobe reader روی کلمات هایلایت کنم اما امکانش نیست، ظاهرا فقط read-only هست. با خواندن این سوالات و خلاصه نکات مهم آیین نامه شما حتما در امتحان موفق خواهید شد. چرا که این سوالات جدیدترین سوالات آیین نامه هستند و شما دقیقا سوالات امتحانتان را از قبل دیده‌اید با خواندن این سوالات و جزوه آیین نامه که در اینجا دانلود کرده اید هیچ نگرانی از بابت قبولی نداشته باشید. کتابچه راهنمای راننده کتاب کوچکی است که در آن معلومات در مورد طریقه رانندگی شامل است.

بخوانید  Call of Duty®: Warzone Mobile برنامه‌ها در Google Play | 1gamer