دانلود بازی Clash of Clans 15 83.26 بازی کلش اف کلنز اندروید | 1gamer

از این رو ایران موجو ، این امکان را برای شما فراهم کرده که جم کلش را با مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان خریداری نمایید. خرید جم کلش اف کلنز clash of clans با قیمت ارزان به موارد مختلفی بستگی دارد که مهم­ترین آن، حجم بسته و سایت فروشنده می­باشد. مورد مهم دیگری که بر روی قیمت جم تاثیر زیادی دارد، قیمت ارز می­باشد. به همین علت، تنها راه موجود برای خرید جم clash of clans استفاده از فروشگاه های سوم شخص و مراکز عرضه کننده ایرانی است. با استفاده از این مراکز شما به راحتی می توانید همه نیاز های خود را به صورت کامل رفع کنید.

  • از جم‌ها می‌توانید برای خرید سپرها با مدت‌زمان‌های مختلف یا گارد دهکده دو ساعته استفاده کنید که پایگاه شما را در برابر حملات محافظت می‌کند.
  • از دهکده خود با یک زرادخانه بزرگ از توپ ، بمب ، تله ، خمپاره انداز و دیوارها دفاع کنید.
  • حداقل سیستم عامل اندروید مورد نیاز برای نصب بازی باید نسخه اندروید 4.0.3 باشد.
  • برای حل مشکل خر‌ید جم کلش ا‌ف کلنز د‌ر اندرو‌ید و آیفون باید در دستگاه‌های اندرویدی، ابتدا وارد تنظیمات بازی از طریق تنظیمات موبایل شوید و روی گزینه Force Stop کلیک کنید.

همچنین شما با خریدن بلیط طلایی کلش آق کلنز می‌توانید غنیمت‌های جنگی بیشتری را بعد از حمله کردن به یک قبیله به‌دست آورید. علاوه بر این می‌توانید تجهیزات خود را نیز با سرعت بیشتری ارتقا دهید. البته، امکان خرید جم کلش از داخل بازی و یا برخی وب‌سایت‌ها که به فروش جم کلش اف کلنز می‌پردازند نیز وجود دارد.

بخوانید  خرید کالاف دیوتی موبایل Call Of Duty Mobile فارس گیمر | 1gamer

معرفی مختصر بازی Clash Of Clans

برای خرید جم یا الماس بازی Clash Of Clans، تنها کافیست ابتدا مقدار جم نظر را انتخاب کنید و سپس ایمیل اکانت سوپرسل خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید. پس از خرید، سفارش شما در کم‌ترین زمان ممکن در ساعات کاری انجام خواهد شد. برای نبرد با دیگر دهکده‌ها و شرکت در جنگ قبیله‌ای به نیرو نیاز است. نیروها در پادگان آموزش دیده و آمادهٔ نبرد می‌شوند، با ارتقای پادگان می‌توان انواع مختلفی از نیروها را بازگشایی کرد. با ارتقای اردوگاه می‌توان تعداد نیروهایی که برای حمله نیاز است را افزایش داد.

بررسی بازی Clash of Clans: نبرد قبیله‌ها!

مجله خبری یک گیمر بنفش و طلا از همان سطح اول در اختیار بازیکن قرار دارند اما قابلیت استخراج اکسیر سیاه از سطح تالار شهر 7 به بالا در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد. با به‌روزرسانی و ارتقای آن قابلیت‌های جدیدی همچون تجهیزات دفاعی و جنگی، ساختمان‌ها، تله‌ها و دیگر موارد در دسترس قرار می‌گیرند و می‌توان آن‌ها را خریداری کرد. در این مطلب قصد داریم بهترین بازی‌های اندروید و آیفون مشابه بازی Clash of Clans را معرفی کنیم.

خرید الماس بازی world war fare

در این بخش بازی اصلی، شما به بیس رقیب خود حمله می‌کنید و رقیب شما هم همین کار را انجام خواهد داد. در نهایت اگر شما بتوانید آسیب بیشتری به بیلدر بیس دشمن خود بزنید، برنده این مبارزه جذاب خواهید بود. مخزن‌های دارک الیکسر، طلا و الیکسر معمولی هم بهتر است بیرون دیوارها نباشند. همچنین وجود کلن کسل در مرکز بیس و پشت چندین دیوار می‌تواند کار دشمنان را بیش از حد سخت کند. با این کار، دشمن شما برای بیرون کشیدن نیروهای کمکی که در کلن حاضر هستند باید زحمت زیادی بکشد. ● مهارت های خود را در لیگ های رقابتی جنگ قبیله ای آزمایش کنید و ثابت کنید که بهترین هستید.

بخوانید  دانلود پابجی موبایل PUBG Mobile بازی محبوب بتل رویال | 1gamer

http://badorclothesworkshop.ir

تحریریه مجله بازی یک گیمر