خلاصه نقد و بررسی فصل دوم Game Of Thrones: House Of The Dragon

نقدها قبل از فصل دوم سریال House of the Dragon شبکه HBO که در 16 ژوئن در مکس پخش می‌شود، شروع شده است و به نظر می‌رسد که بیشتر برای پیش‌درآمد Game of Thrones مثبت باشد. منتقدان توانستند چهار قسمت اول فصل هشت قسمتی را تماشا کنند و منتقدان عموماً موافق هستند که فصل دوم بهتر از فصل اول House of the Dragon یا حداقل همتراز با آن است.

GameSpot در بررسی ما به فصل جدید 7/10 داد. منتقد مگان ویک نوشت: “اوج فصل 2 زمانی که اژدهاها وارد عمل می شوند باقی می ماند… اما House of the Dragon بهتر از فصل 1 از زمان مکالمه خود استفاده می کند. اکنون که دنیا برقرار است، می توانیم وارد ماجرا شویم. روابط و دسیسه های آبدار قدرت به عنوان متحدان به ظاهر وفادار پرش از کشتی یا تغییر وفاداری برای به دست آوردن قدرت با نزدیک شدن به جنگ، خانه اژدها لحظات بسیاری را در چهار قسمت اول برای منتقدان به نمایش می گذارد که یادآور فصل 3 بازی تاج و تخت است. و 4، مسلما بهترین نمایش پرچمدار ارائه شده است.

در حال پخش: بازیگران House Of The Dragon توضیح می‌دهند که تارگرین‌ها چه تفاوتی با Game Of Thrones دارند

بسیاری از منتقدان بازی اما دارسی در نقش رینیرا تارگرین و اولیویا کوک در نقش آلیسنت هایتاور را ستودند و برخی نیز بازی تام گلین-کارنی در نقش پادشاه جوان اگون دوم را که یکی از متقاعد کننده ترین چهار قسمت اول بود، تحسین کردند. منتقدان به طور کلی موافق هستند که سرعت از فصل اول افزایش یافته است و صحنه‌های نبرد تحت رهبری اژدها یکی از برجسته‌ترین نقاط این فصل است.

مجموعه‌ای از نمرات و گزیده‌های نقد را در زیر بررسی کنید، و موارد دیگر در سایت خواهر GameSpot متاکریتیک موجود است.

House of the Dragon: فصل 2

  • مجری برنامه: رایان کوندال
  • ایجاد شده توسط: رایان کوندال و جورج آر آر مارتین
  • بازیگران: اما دارسی، مت اسمیت، اولیویا کوک، ریس ایفانس، فابین فرانکل، تام گلین-کارنی
  • تاریخ انتشار: 16 ژوئن

GameSpot–7/10

“برای کسانی که نمی‌دانند آیا فصل 2 ارزش تنظیم کردن را دارد یا خیر، باید همچنان برای یک سوزش آهسته آماده شوید، اما صبر شما زودتر از دیرتر در هر دو فصل پاداش خواهد گرفت. House of the Dragon دارای ویژگی‌هایی است که باعث محبوبیت سریال پرچمدار آن شده است. : یک داستان عالی، اجراهای عالی، و لحظات سردی که می خواهید در چت شلوغ صبحگاهی “#Hotd-Spoilers” بشکنید » – واقعاً مگان ویک؟

امپراتوری–4/5

مهم‌تر از همه، House Of The Dragon یک درام انسانی خاردار و اسیدی باقی می‌ماند؛ مطالعه‌ای زیرکانه، به‌موقع و به‌خوبی درباره شیوه‌ای که قدرت و حکمت اغلب متقابلاً انحصاری هستند و پیامدهای غم‌انگیزی که وقتی اولی بدون استفاده از آن اعمال می‌شود به وجود می‌آید. دومی.” — دن جولین (بررسی کامل)

بخوانید  امکان انتشار رایگان بازی آنلاین بزرگ The Last of Us را افزایش دهید

فیلم اسلش – 8.5/10

“نکته خنده دار در مورد انتظار طولانی فصل دوم House of the Dragon، پس از این همه فاصله طولانی که در اولین بازی ایجاد شد، این است که چقدر به Game of Thrones شباهت دارد. و به این ترتیب، من به طور خاص بهترین سال های نسخه اصلی را می شنوم. سریال، زمانی که مخاطبان را با شوک و هیبت به جای ناله‌ای متحد می‌کرد. House of the Dragon هویت خود را به قدری واضح در فصل 1 تثبیت کرد که فصل 2 می تواند به لذت هایی که چهار فصل اول بازی تاج و تخت را بسیار اعتیاد آور و قابل توجه کرده است بچسبد، بدون اینکه احساس زائد کند.“–ژاکوب هال (بررسی کامل)

برخورد دهنده – 8/10

“با یک پایه محکم از فصل 1 پر از توسعه شخصیت، ما دقیقاً می دانیم که همه در شروع فصل 2 در چه موقعیتی قرار دارند. در واقع، برای درک آنچه در جریان است نیازی به خواندن کتاب Fire & Blood اثر جورج آر آر مارتین ندارید. برخی از واکنش‌ها به این چرخش داستانی نهایی این است که اکنون که سریال به طور کامل دنیای وستروس را وارد جنگ کرده است، نه تنها خانه اژدها از فصل اول خود پیشی گرفته است، بلکه بر اساس چهار قسمت اول ارائه شده است بررسی، این پتانسیل را دارد که حتی محبوب ترین سری های پرچمدار را تحت الشعاع قرار دهد.» – ترز لاکسون (بررسی کامل)

بحث در مورد فیلم — 3.5/5

“زمان نشان خواهد داد که آیا فصل 2 House of the Dragon موفق به فرود خواهد شد یا خیر. شروع تا حدودی متزلزل است اما قابل تعمیر نیست. مطمئناً طرفداران فصل قبل از آن لذت خواهند برد؛ چگونه نمی توانند؟ House of the Dragon همچنان دارد. نقاط قوت آن و سطحی از تماشای سینمایی را ارائه می دهد که فقط یک سریال بازی تاج و تخت می تواند در تلویزیون به آن دست یابد.» – ران هیلیارد (بررسی کامل)

بخوانید  پخش فصل سوم و آخر سریال دندون شیرین با اعلام تاریخ پخش منتشر شد

رنت صفحه – 4/5

“در نهایت، در نیمه راه فصل 2 خانه اژدها، من از چیزهایی که دیده ام خوشحالم و در مورد اینکه همه چیز به کجا می رود هیجان زده هستم. بعد از هر دو قسمت اولیه، که کمی ناهموارتر هستند و کجا هستند، کمی مطمئن تر بودم. من مشکلات بیشتری دارم، اما قسمت‌های 3 و 4 فوق‌العاده‌اند و برخی از لحظات مورد علاقه‌ام را در این مجموعه تا به امروز در بر می‌گیرند. جیمز هانت (نقد کامل)

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر