خط مشی جدید بحث برانگیز Discord مانع از ادعای نام خود توسط یک توسعه دهنده شد

در حال حاضر، سیستم نامگذاری Discord به هر کسی اجازه می دهد تا از هر نام کاربری استفاده کند، با یک عدد چهار رقمی به نام “مشخص کننده” به انتهای آن متصل شده است. Discord ظاهراً تصمیم گرفته است که این سیستم را کنار بگذارد و آن را با نام‌های کاربری ثابت منحصربه‌فرد جایگزین کند که می‌تواند شامل کاراکترهای کوچک، اعداد و علامت‌های نقطه و زیرخط باشد. این عرضه به آرامی در چند ماه آینده منتشر می شود و قدیمی ترین کاربران این سرویس اولین اطلاعات نام جدید خود را دریافت می کنند.

متأسفانه، اگرچه هنوز در ابتدای کار هستیم، به نظر می رسد که نام کاربری “rustylake” قبلاً گرفته شده است. همانطور که Rusty Lake می گوید، این یک مسئله مهم برای توسعه دهنده است، زیرا این حساب می تواند به عنوان یک نسخه کپی استفاده شود و حتی ممکن است برای ثبت اسناد برای تغییر حساب نیاز به هزینه های قانونی داشته باشد.

Discord یکی از محبوب ترین برنامه های بازی است، اما تغییر جدید در نحوه عملکرد نام های کاربری این سرویس در روزهای اخیر جنجال های قابل توجهی ایجاد کرده است. اخیرا، استودیوی مستقل مشهور Rusty Lake در رسانه های اجتماعی خاطرنشان کرد که دیگر نمی تواند نام خود را در Discord ادعا کند، که دست کم خجالت آور است.

یک هشدار برای همه #indiedev منتظر ادعای نام کاربری خود هستند @discord;
ما به تازگی یک ایمیل دریافت کردیم که ما به عنوان مالکان تأیید شده می توانیم در نهایت یک نام کاربری جدید ارسال کنیم و وای … “rustylake” قبلاً گرفته شده است! اگر ما به عنوان یک صاحب سرور با بیش از 240000 عضو، حتی نمی توانیم آن را ادعا کنیم … 🤯

— دریاچه زنگ زده 🚣‍♂️ گل زیرزمینی 🚇🌸 (@rustylakecom) 19 مه 2023

بخوانید  پیش‌فروش‌های Aliens: Dark Descent برای PC تخفیف دارند