خرید کالاف دیوتی وارزون Warzone فارس گیمر | 1gamer

در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون درباره کالاف دیوتی وارزون موبایل می‌دانیم. نقشه بازی Call Of Duty Warzone بسیار بزرگ و پر از مناطق متنوع است. حتی بزرگتر از مناطق گسترده PUBG و مملو از ساختمان‌های منحصر به فرد و هزاران لوت دراپ‌های مختلف که به یک باره 150 بازیکن در آن به رقابت می‌پردازند.

  • البته دقت داشته باشید که برای پر کردن شماره تلفن، با توجه یه تحریم بودن ایران، نیازی به شماره خارج از کشور ندارید.
  • او به آنها می‌گوید که بعد از شکست نازی‌ها، آن‌ها به پناهگاه‌های زیرزمینی در تمام جهان رفتند که او به صورت اتفاقی اولین بار یکی از آن پناهگاه‌ها را در یک جزیره استوایی دیده است.
  • در سمت چپ این صفحه و بر روی کادری تیره رنگ، دو نوار آبی و زرد مشاهده می‌کنید.

این یعنی حالا هر کسی که به یک گوشی هوشمند متوسط یا بهتر دسترسی داشته باشد می‌تواند به تجربه این بازی بپردازد و تعداد بازیکنان وارزون حتی از قبل هم بیشتر می‌شود. سیستم مورد نیاز بازی وارزون Call of Duty Warzone‬‎ در کامپیوتر با حداقل پردازنده نسل چهارمی i3 و یک گرافیک ۹۷۰ شروع می شود. مانند دیگر بازی‌های بتل رویال مانند پابجی سوار یک هواپیما می شوید و روی نقشه ای که شامل بسیاری از نقشه های خاطره انگیز بازی های قبلی است فرود خواهید آمد .در ابتدا فقط یک اسلحه کمری همراه خواهید داشت.

مقایسه بازی کالاف دیوتی وارزون 2 با 1 | کدام تجربه بتل رویال بهتر بود؟

نظرات خود را درباره بازی Call of Duty Warzone و سری آموزش کال اف دیوتی وارزون پی اس ارنا با ما به اشتراک بگذارید. اگر هر مشکلی در یادگیری موارد بالا یا در بازی دارید نیز آن را با ما به اشتراک بگذارید و سعی می‌کنیم در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم. پرک‌های کال اف دیوتی وارزون در اصل قابلیت‌هایی هستند که با داشتن آنها می‌توانید تدافعی، تهاجمی و تاتیکی پلیر خود را تقویت کنید. این پرک‌ها نقشی پررنگ و اساسی در جریانات مبارزات شما خواهند داشت. برای آشنایی با تمام پرک‌های بازی کال اف دیوتی وارزون می‌توانید مقاله «راهنمای پرک های بازی Call of Duty Warzone» را مطاله کنید.

بخوانید  چگونه معلم کنکور شویم ایران مدرس

دانلود بازی جدید

در میدان نبرد هم مجله خبری یک گیمرکن با انسان واقعی در ارتباط است با تمام هوشمندی‌ها و خطاهای ممکن ولی بازیکنان تازه‌وارد نبرد سختی در برابر بازیکنان کارکشته‌ی این بازی دارند. این نقشه دارای موارد بسیار زیادی از جمله چندین دایره مختلف و دشمنان با هوش مصنوعی است. موتور انیمیشن سازی وارزون ۲ نیز با موتور جنگاوری مدرن ۲ یکی بوده و به همین دلیل گرافیک بسیار بالایی دارد. نکته جالبی که در تریلر بازی نشان داده شد حالت سندباکس موجود در آن است.

http://badorclothesworkshop.irشما با ورود به صفحه مخصوص این بازی در فروشگاه پلی، می توانید وضعیت و شرایط آن را مورد بررسی قرار دهید و در صورت ورود به نسخه پیش ثبت نام، جزو اولین کسانی باشید که این بازی را تجربه می کنند. در کالاف دیوتی وارزون، همه‌چیز در مورد نبرد تعداد زیادی از بازیکن‌ها در نقشه وردانسک‌ با یکدیگر است. در وارزون موبایل تا سقف ۱۲۰ بازیکن می‌توانند در یک مسابقه حضور پیدا کنند و با یکدیگر به نبرد بپردازند.

ویژگی‌های مهم در سیستم مورد نیاز برای نصب بازی کالاف دیوتی وارزون