خالق Dead Space از EA برای طراحی مجدد بازی “وفادار” تشکر می کند

در یک پست لینکدین که توسط دخترش نیکول – که به عنوان یک هنرمند محیطی در جانشین معنوی Dead Space Protocol Callisto خدمت می کرد – ارسال کرد – اسکافیلد یادداشتی برای EA Motive گذاشت. “از همه شما که روی نسخه اصلی کار کردید، از مشارکت شما در یک بازی شگفت انگیز تشکر می کنم.” شوفیلد نوشت. “این آزمون زمان را پس داده است. و به Motive، از توجه شما در بازسازی وفادارانه بازی متشکرم. تبریک می گویم.”

در مورد آینده این سری، EA Motive اشاره کرده است که Dead Space 2 درمان بازسازی خواهد شد. فراتر از آن، فیل دوچارم، تهیه‌کننده ارشد Dead Space Remake و کارگردان خلاق، رومن کامپوس-اوریولا، اخیراً در مورد اینکه چقدر مشتاق کشف ایده‌های جدید برای این مجموعه هستند صحبت کردند و گفتند اکنون زمان مناسبی برای بازگشت بزرگ از Dead Space است.

ریچارد ویکلینگ در بررسی Dead Space نوشت: “بازسازی Dead Space در سال 2023 ممکن است چندان ضروری به نظر نرسد، اما EA Motive یک بازی ساخته است که می‌تواند جد عالی خود را به روش‌های مختلف بهبود بخشد، البته فقط در حد اندکی.” بازسازی GameSpot. .

انتشار Dead Space Remake در ماه گذشته با استقبال گرم سازنده بازی اصلی، Glen Schofield مواجه شد و از EA Motive برای بازسازی بازی با دقت فراوان تشکر کرد.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید
شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

قطع كردن:

ثبت نام کنید یا وارد شوید

در حال پخش: نقد و بررسی ویدیوی بازسازی فضای مرده

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

Schofield در حال حاضر مدیر عامل Striking Distance Studios است که سال گذشته The Callisto Protocol را با نقدهای متفاوتی منتشر کرد. در مقایسه، Dead Space Remake نه تنها به‌عنوان بازسازی وفادارانه بازی ترسناک علمی-تخیلی اصلی، بلکه به‌عنوان استاندارد جدیدی برای بازسازی‌ها به لطف کنترل‌های مدرن، تغییرات بصری اصلاح‌شده، و تغییرات سخت‌افزاری هوشمندانه مورد استقبال قرار گرفته است.