خالق Cowboy Bebop با خالق جان ویک همکاری کرده است تا یک انیمیشن اکشن جدید بسازد.

Edalet Sweim رسما از تریلر انیمیشن Lazarus رونمایی کرد که با همکاری سازنده انیمه Cowboy Bebop، John Wick Action Team و Mapa Studio تولید شده است.

در آخر اخبار سینما و تلویزیونAdalat Suyim از انیمه جدیدی رونمایی کرد. Shinichiro Watanabe که انیمه کلاسیکی مانند Cowboy Bebop و Samurai Champloo ساخته است، در حال ساخت انیمه جدیدی است. این انیمه Lazarus نام دارد و توسط کارگردان سریال John Wick Chad Stahelsky به عنوان کارگردان اکشن و ستاره جاز Kamasi Washington به عنوان آهنگساز تولید خواهد شد.

انیمیشن Lazarus در سال 2052 و پس از کشف دارویی معجزه آسا که این بیماری را برای همیشه درمان می کند، روایت می شود. اکنون پس از گذشت سه سال از کشف این دارو، فردی که آن را تولید کرده است، اعلام کرده است که این دارو در واقع یک سم پنهان آهسته اثر است که هرکس آن را مصرف کند در نهایت خواهد مرد. حالا یک گروه ویژه پنج نفره به نام لازاروس جمع می شوند تا دکتر را پیدا کنند و نقشه او برای نجات جهان را متوقف کنند.

واتانابه به عنوان کارگردان و تهیه کننده انیمه Lazarus درگیر است، در حالی که Stahelski روی صحنه های اکشن تمرکز خواهد کرد. علاوه بر این، استودیو مپا، تهیه کننده انیمه فصل 4 Attack On Titan، انیمه Jujutsu Kaisen، انیمه فصل دوم Vinland Saga، انیمیشن Man Chainsaw و انیمیشن Hell’s Paradise: Jigokuraku، تولید انیمه Lazarus را بر عهده دارد. همچنین در جریان کامیک کان سن دیگو اولین تریلر از این انیمه منتشر شد که در ادامه می توانید آن را تماشا کنید:

بخوانید  پوستر فیلم برادران سوپر ماریو

دانلود از آپارات

تاریخ انتشار انیمیشن Lazarus هنوز مشخص نشده است، اما Adalat Sweim پخش آن را در ایالات متحده بر عهده دارد.