خالق بازی های Super Smash Bros کانال یوتیوب خود را افتتاح کرد

او دوباره هدفش از ساخت کانال Masahiro Sakurai on Creating Games را تکرار می‌کند و امیدوار است چگونگی توسعه بازی را به بینندگان آموزش دهد و الهام‌بخش دیگران باشد. همچنین این کانال در دسترس عموم قرار دارد و مهم نیست در صنعت بازی حضور داشته باشید یا خیر. او می‌گوید: «امیدوار است این کار روزی بتواند باعث افزایش تعداد سازندگان بشود. این کار باعث افزایش بازی‌های جذاب برای بازی کردن توسط همه ما است».

ماساهیرو ساکورای تازه‌ترین فرد شناخته‌شده در صنعت ویدیوگیم است که تصمیم گرفته کانال یوتیوب خود را افتتاح کند. او که خالق مجموعه Super Smash Bros است، در ویدیو معرفی کانال می‌گوید قرار نیست به استریم بازی بپردازد. وی در عوض راجع به موضوعاتی مانند توسعه‌ی بازی‌ها و مواردی که یک بازی را جذاب می‌کند، صحبت خواهد کرد.

این بازی‌ساز تحسین‌شده پیش‌تر اعلام کرده بود که فعلا برنامه‌ای برای تولید دنباله Super Smash Bros. Ultimate ندارد. اما اگر نینتندو به ساخت چنین اثری چراغ سبز نشان بدهد و آن را به ساکورای پیشنهاد کند، در موردش فکر خواهد کرد.منبع

ساکورای می‌گوید: «به‌طور معمول از من خواسته می‌شود در مدارس بازی‌سازی سخنرانی کنم و درحالی‌که من فکر می‌کنم ایده‌ی خوبی است، اما چنین سخنرانی‌هایی به‌دست تعداد محدودی خواهد رسید. من همچنین متوجه شده‌ام با اینکه حضور در کنفرانس‌های توسعه‌دهندگان مثل GDC یا CEDEC برای مفاهیم تکنیکی خوب است، اما آن‌ها همیشه بهترین انجمن‌ها برای صحبت در مورد تئوری طراحی نیستند».

ماساهیرو ساکورای، خالق Super Smash Bros کانال یوتیوب خود با نام Masahiro Sakurai on Creating Games را ساخته است تا درباره‌ی بازی‌های ویدیویی صحبت کند.

بخوانید  جدیدترین DLC Minecraft باعث می شود دنیای شما به نظر برسد که مستقیماً از Sonic خارج شده است

ایشان افزود که ویدئوهای وی نسبتا کوتاه خواهند بود و بین ۲ تا ۵ دقیقه زمان خواهد داشت. همچنین این کانال پروژه‌ی شخصی ساکورای است و او از آن درآمدزایی نخواهد کرد. به‌علاوه ویدیوها هم به زبان ژاپنی و هم به زبان انگلیسی منتشر خواهند شد. در مورد محتوای مربوط‌به شرکت نینتندو، ساکورای می‌گوید مواردی مثل اسناد طراحی و توسعه‌ی بازی‌های Smash Bros را که نوشته است، با مخاطب‌ها به اشتراک می‌گذارد. طبیعی است که برای چنین کاری او از نینتندو اجازه کسب کرده است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر