خالق بازسازی Demon’s Souls در حال ساخت یک بازی کاملاً جدید است

استودیو Bluepoint ساخت یک بازی اصلی را به عنوان پروژه بعدی خود تایید کرده است. این بازی که هنوز جزئیات زیادی از آن فاش نشده است، یک IP جدید خواهد بود.

پیتر دالتونمدیر ارشد فناوری استودیو Bluepoint Games تایید کرد که ساخت یک بازی اورجینال به عنوان پروژه بعدی آنها همچنان در دستور کار است. او در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد: “هیچ تغییری در این برنامه انجام نشده است.”

Bluepoint Games در سال های اخیر اطلاعات زیادی در مورد پروژه بعدی خود منتشر نکرده است. در ژانویه 2023، وقتی از دالتون در مورد بازی جدید سؤال شد، گفت که تیم در زمان مناسب جزئیات را به اشتراک خواهد گذاشت و همه کارهای خوب زمان می برد.

همانطور که در اکتبر 2021 اعلام شد، استودیو مدت زیادی است که روی این بازی مرموز کار می کند. در آن زمان، اعلام شد که آنها در حال توسعه یک بازی اصلی برای پروژه بعدی خود هستند. این نشان می‌دهد که کار یک IP جدید خواهد بود، اگرچه در آن زمان ممکن بود که منظور آنها یک بازی جدید از یک سری موجود باشد.

بازی Bluepoint برای ساخت نسخه های جدید بازی هایی مانند Shadow of the Colossus و ارواح شیطان لطف. این استودیو در سپتامبر 2021 به طور رسمی توسط پلی استیشن خریداری شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  بن‌بست در خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت؛ آیا این پایان کار است؟