حلقه الدن: سپر لاک لاک‌پشت بزرگ را کجا پیدا کنیم


اگر به دنبال جمع آوری تمام سپرها در Elden Ring هستید، احتمالاً با انجام بازی به طور معمول با اکثریت بزرگی از آنها روبرو خواهید شد. با این حال، تعداد انگشت شماری از سپرها را می توان به راحتی بدون چشم تیزبین از دست داد. چنین موردی در مورد سپر لاک‌پشت بزرگ است که اگر خیلی مراقب نباشید می‌توانید از آن بگذرید. در این راهنما، ما به شما خواهیم گفت که چگونه آن را به دست آورید.

سپر پوسته لاک پشت بزرگ توضیح داده شد

سپر بزرگ لاک پشت یک سپر متوسط ​​است که برای استفاده از آن به 14 قدرت نیاز دارد. اگرچه بهترین گزینه دفاعی نیست که می توانید پیدا کنید، اما به دلیل نسبت وزن به محافظت قوی و این واقعیت که نرخ بازیابی استقامت شما را تا 8 درصد افزایش می دهد، انتخاب مناسبی برای بسیاری از ساخت ها است.

در حال پخش: حلقه الدن – هر آنچه که باید بدانید

توضیحات مورد سپر لاک پشت بزرگ به شرح زیر است:

سپر ساخته شده از یک پوسته لاک پشت بزرگ. منحنی طبیعی به آن کمک می کند تا با حملات دشمن مقابله کند. لاک پشت نماد خستگی ناپذیری است و این سپر سرعت بازیابی استقامت را افزایش می دهد.

سپر لاک‌پشت بزرگ را کجا می‌توان پیدا کرد

سپر لاک لاک‌پشت بزرگ را می‌توان در شبه جزیره گریه، در نزدیکی سایت گریس قلعه مورن رمپارت یافت. آنجا راه بروید یا بچرخید، سپس به دنبال منبع روح بگردید، که می‌توانید با تورنت از آن استفاده کنید تا شما را به آسمان پرواز کند.

محل سپر لاک لاک پشت بزرگ
محل سپر لاک لاک پشت بزرگ

با صعود مستقیم به اسپریت اسپریت، می‌توانید به هر سمتی بروید، اما هدف شما این است که مستقیماً در بالای برج Ramparts در نزدیکی فرود بیایید. هنگامی که به آنجا فرود آمدید، یکی از دو موردی که در منطقه کوچک یافت می شود، سپر بزرگ لاک پشت خواهد بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.