حضور STALKER 2 در رویداد Paris Games Week


بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl در رویداد Paris Games Week برای تجربه در دسترس همه شرکت‌کننده‌ها قرار می‌گیرد.

رویداد Paris Games Week به‌زودی از راه می‌رسد و اکنون در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که مایکروسافت از برنامه‌های خود برای این رویداد رونمایی کرده است. همان‌طور که در وب‌سایت Xbox Wire اعلام شد، در این رویداد شاهد حضور چندین بازی فرست-پارتی و ثرد-پارتی در غرفه ایکس باکس خواهیم بود؛ آثاری که از روز اول عرضه به گیم پس راه می‌یابند. رویداد پاریس گیمز ویک در بازه زمانی ۱۰ تا ۱۴ آبان (۱ تا ۵ نوامبر) پیگیری می‌شود.

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl استودیو GSC Game World برجسته‌ترین اثری خواهد بود که در رویداد Paris Games Week برای تجربه در دسترس همه شرکت‌کننده‌ها قرار می‌گیرد. از دیگر آثار مایکروسافت می‌توان به بازی Towerborne، بازی Ara: History Untold و بازی Jusant اشاره کرد؛ درحالی‌که آثار پیش‌تر انتشاریافته ایکس باکس نظیر Forza Motorsport و Starfield نیز در این رویداد حاضر خواهند بود.

بازی استالکر ۲ در ابتدا برای انتشار در دسامبر ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده بود، اما تحت تأثیر حمله روسیه به اوکراین با تأخیر مواجه شد. پس از این تهاجم، توسعه بازی به حالت تعلیق درآمد و چند ماه بعد از سر گرفته شد. با اینکه زمان انتشار S.T.A.L.K.E.R. 2 برای ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر مشخص نیست، اما در ماه اوت یک گزاره‌برگ منتشر شد که به عرضه این بازی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ اشاره داشت.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  جیمز کامرون ممکن است فیلم های Avatar 4 و 5 را کارگردانی نکند