حضور شخصیت های Homelander و Pacemaker در Mortal Kombat 1 قطعی شد


سازندگان بازی مورد انتظار Mortal Kombat 1 با انتشار تریلر جدیدی از شخصیت های کمبت پک رونمایی کردند.

طی جدیدترین اخبار بازی، استودیوی بازیسازی Netherworld جدیدترین تریلر بازی Mortal Kombat 1 را با تمرکز بر معرفی و معرفی شخصیت های کمبت پک از این اثر منتشر کرد. در لیست آرزوها، نام شخصیت هایی مانند Homelander از سریال The Boys، Pacemaker از The Suicide Squad و Omni-Man را از Invincible می بینیم.

به غیر از شخصیت های ذکر شده، سه شخصیت Quan-Chi، Ermac و Takeda نیز به نسخه جدید این سری بازی های مبارزه ای پیوسته اند. به یاد داشته باشید که برخی از شخصیت های معرفی شده برای Mortal Kombat 1 به عنوان محتوای پس از عرضه در دسترس خواهند بود. در زیر می توانید تریلر را تماشا کنید.

دانلود فیلم آپارات

همانطور که در این تریلر تقریباً دقیقه‌ای مشاهده کردید، طراحی شخصیت Homelander و Pacemaker بر اساس نسخه‌های لایو اکشن این دو شخصیت است.

از طرفی این را هم بدانید که سازندگان این اثر تریلر دیگری را همراه با ویدیو منتشر کرده اند. ویدیوی مورد بحث بخشی از گیم پلی سه شخصیت لی می، تانیا و باراکا را در نبرد نشان می دهد. برای دیدن مهارت های آنها. در ادامه می توانید این ویدیو را تماشا کنید.

دانلود فیلم آپارات

بازی Mortal Kombat 1 در 19 سپتامبر سال جاری (28 شهریور) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S، Nintendo Switch و PC منتشر خواهند شد.

نظرت چیه عزیزم؟ چه انتظاری از این شغل دارید؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

بخوانید  تریلر Mission: Impossible Dead Reckoning Part 1 Got Worlds "بیا بعد" اتان