حالت داستانی Helldivers 2؟ مدیر عامل می گوید: «ببخشید برادر

Helldivers II برای رایانه های شخصی و پلی استیشن 5 موفقیت آمیز است، اما آیا می تواند با حالت داستانی تک نفره گسترش یابد؟ نه، نمی شود. این را شمس جرجانی، مدیرعامل استودیو Arrowhead می گوید. شخصی در رسانه های اجتماعی از او پرسید که آیا Helldivers II ممکن است یک حالت داستانی را معرفی کند، و مدیر اجرایی به وضوح پاسخ داد: “این اتفاق نمی افتد. متاسفم برادر.”

چرا که نه؟ به گفته جرجانی، این به منزله «ساخت یک بازی کاملاً جدید» است و این برنامه ریزی نشده است. بنابراین حداقل در حال حاضر، Helldivers II یک بازی فقط چند نفره باقی خواهد ماند.

جرجانی سپس آخرین پچ Helldivers II را مورد بحث قرار داد که یک پچ بزرگ بود. او گفت که این راه اندازی یک “تلاش بزرگ تیمی” بود، قبل از اینکه قول داد که Arrowhead وسایل را جمع نمی کند و ادامه نمی دهد. او گفت: “ما کم کم ادامه خواهیم داد تا بازی را بهتر، بزرگتر و آزادتر کنیم. بله، این یک کلمه است.”

جرجانی در مورد آهنگ وصله های آینده گفت که در آینده نزدیک سرعت وصله ها کاهش می یابد زیرا Arrowhead به کارکنان خود استراحت تابستانی می دهد. اما پس از آن، جرجانی گفت که تیم برای رفع مشکل به حالت استاندارد باز می‌گردد و بعداً «سریع‌تر می‌رود».

Helldivers II تا کنون پرفروش‌ترین بازی سال 2024 است و جالب است که ببینیم این بازی چقدر می‌تواند این جایگاه را مانند سایر بازی‌های بزرگ عرضه شده در سال 2024 از جمله Black Ops 6 در اکتبر حفظ کند.

بخوانید  10 Months After Believing He Would Die, Jeremy Renner Is Running Uphill Again

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر