جیمز گان رسما فیلم جدید سوپرمن را کارگردانی کرد

جیمز گان نویسنده فیلمنامه Superman: Legacy رسما اعلام کرد که کارگردانی این فیلم را بر عهده گرفته است.

مقاله مرتبط:

فیلم سوپرمن: میراث قرار است در 11 جولای 2025 (20 ژوئیه 1402) اکران شود. جیمز گان که اخیرا در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 به عنوان آخرین همکاری او با مارول، کارگردانی و تهیه کنندگی سریال The Suicide Squad و Peacemaker برای دی سی است. گان علاوه بر فصل دوم سریال Pacemaker، انیمیشن Creature Commandos را خواهد نوشت.

جیمز گان رسماً در توییتر رسمی خود تأیید کرد که وظیفه کارگردانی Superman: Legacy را بر عهده گرفته است و مهر تایید خود را بر شایعاتی که چند هفته است منتشر می شود، می دهد. جیمز گان پس از نویسندگی و تهیه کنندگی Creature Commandos، فیلمنامه Superman: Legacy را خواهد نوشت و همچنین بر روند انتخاب بازیگران سوپرمن نظارت خواهد داشت.

جیمز گان و مارگو رابی در صحنه فیلمبرداری فیلم Suicide Squad

جیمز گان هنگام معرفی Superman: Legacy گفت که سوپرمن در این فیلم میراث کریپتونی خود را با تربیت انسانی‌اش متعادل می‌کند و حقیقت، عدالت و مهربانی آمریکایی را در دنیایی که مهربانی قدیمی و منسوخ تلقی می‌شود، تجسم می‌دهد. . هنری کاویل قرار نیست به عنوان مرد فولادی در فیلم Superman: Legacy بازگردد و بازیگر جوان‌تری که هنوز انتخاب نشده است جایگزین او شود.

ماه گذشته بود که جیمز گان و پیتر سافران، روسای استودیو دی سی، اولین فصل از دنیای سینمایی جدید دی سی را نام بردند. خدایان و هیولاها پرده را باز کرده اند. جیمز گان قرار است نگارش فیلمنامه فیلم Superman: Legacy را بر عهده داشته باشد اما کارگردان این فیلم هنوز مشخص نشده است. در حال حاضر در آخرین اخبار سینما و تلویزیونکارگردان فیلم Superman: Legacy بالاخره فاش شد.

بخوانید  مجموعه‌داری در بازی‌های ویدئویی: اسباب‌بازی برای بزرگ‌سالان